برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع دستگاه چاپ بنر دارای قیمت خاصی می باشد که در یک کارگاه یا چاپخانه به مشتری تحویل داده می شود اما قیمت آن شامل موارد مختلفی از لحظه خرید تا لحظه تحویل بنر می باشد که خریدار بایستی به آن توجه داشته باشد. مهم ترین و اصلی ترین موضوع، خرید دستگاه چاپ بنر می باشد. دستگاه چاپ بنر قیمت های متفاوتی دارد که بین 10000 دلار تا 40000 دلار متغیر می باشد و این امکان دارد وجود دارد که قیمت آن به مرور زمان تغییر پیدا کند. البته کسانی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر را دارند باید حتما به تغییرات نرخ ارز نیز توجه داشته باشند. با این وجود دستگاه های بنر کوچکی نیز تولید شده است که برای کارگاه های کوچک نیز تولید شده اند و قیمت آن ها به نسبت نیز مناسب تر می باشد.

هزینه ی جوهر دستگاه چاپ بنر یکی دیگر از موارد مهم می باشد که در خرید دستگاه بنر تاثیرگذار می باشد. امروزه انواع مختلفی از جوهرها مانند سالونت، اکوسالونت و جوهرهایی وجود دارند که بر پایه ی آب می باشند و مخصوص دستگاه چاپ بنر می باشند. قیمت هریک از این جوهرها می تواند روی قیمت دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار باشد. از بین رفتن هد دستگاه و خراب شدن قطعات مختلف دستگاه می تواند روی هزینه ی چاپ بنر نیز تاثیر بگذارد. مورد آخری که مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت قیمت دستگاه چاپ بنر می باشد. انواع بسیار متفاوتی از بنرها مخصوص چاپ برای دستگاه های بنر وجود دارد که که دارای کیفیت های متنوعی می باشند. به نکته توجه داشته باشید که بنری را تهیه نمائید که دارای کیفیت بالایی باشد و وضعیت آن را برای مشتری شرح دهید و به قیمت آن نیز توجهی نداشته باشید.

با این حال برای خرید دستگاه چاپ بنر بدون در نظر داشتن جنبه ی مالی آن، بایستی تمامی این موارد را در نظر گرفت.

دستگاه چاپ بنر چه کمکی به کسب درآمد خواهد کرد؟

یکی از ابزارها و تجهیزاتی که در خصوص منبع کسب درآمد وجود دارد دستگاه چاپ بنر می باشد و معدودی از شرکت های بزرگ و بسیاری کارگاه های کوچک می باشند که از این دستگاه استفاده می کنند. امکان دارد در نگاه اول قیمت دستگاه چاپ بنر زیاد باشد و اینطور به نظر بیاد که سرمایه ی بسیار بالایی برای آن مورد نیاز می باشد. اما اگر اپراتوری تجربه ی کارگاهی از قبل داشته باشد می داند که انتخاب این دستگاه امری بیهوده نبوده است. با تمام این عوامل باز هم قیمت دستگاه چاپ بنر می تواند توجیهی از لحاظ اقتصادی داشته باشد؟ آیا کسانی که دستگاه بنر را به عنوان منبع کسب و کار خود انتخاب کرده اند راضی می باشند؟

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار