برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

عملکرد و ساختار و قطعات دستگاه چاپ بنر بسیار پیچیده می باشد و اپراتور برای افزایش طول عمر دستگاه چاپ بنر و بهبود کارایی آن بایستی به طور حساس و دقیق از آن مراقبت و نگهداری کند.

اپراتور یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه کند کیفیت چاپ نهایی می باشد. در واقع مهم ترین چیزی که در حین کار با دستگاه چاپ بنر وجود دارد کیفیت چاپ می باشد و این مورد از حساسیت و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در واقع اپراتور بایستی مانند یک کودک از دستگاه چاپ بنر مراقبت کند.

در مطلب قبلی ذکر شد برای مراقبت از دستگاه چاپ بنر، دستورالعمل ها، قوانین و نطام خاصی وجود دارد که یک اپراتور حرفه ای بایستی به تمامی این موارد آشنایی داشته باشد. در واقع اپراتور باید به تمامی این دستورالعمل ها و موارد مربوط به نگهداری از دستگاه چاپ بنر اشراف کامل داشته باشد و نسبت به آن مطالعه ی کامل نیز داشته باشد تا بتواند با دستگاه کار کند. یک اپراتور حرفه ای همچنین بایستی بر روی فرآیند چاپ بنر و حرکت هد به طور صحیح و بدون ایراد و اشکال، تسلط کافی داشته باشد و به خوبی بر روی آن اشراف داشته باشد.

یکی از مهم ترین مواردی که در ایران درباره ی نگهداری از دستگاه چاپ بنر نادیده انگاشته می شود نظافت دستگاه چاپ بنر می باشد که در بسیاری از دفاتر فنی و کارگاه ها آن را مهم نمی پندارند. در حقیقت زمانی دستگاه چاپ بنر می تواند به طور تازه نفس شروع به کار کند که نظافت کامل روی آن انجام شده باشد و در صورتی که دستورات بازرسی و تنظیف برای دستگاه بنر انجام نشود آنگاه نمی توان این انتظار را داشت که دستگاه چاپ بنر به پس از چند ماه همان کارایی اولیه ی خود را داشته باشد.

در واقع امروزه با توجه به بالا بودن نرخ قیمت دستگاه چاپ بنر و جوهرهای آن، باید هرچند مدت یک بار نگهداری ها و مراقبت های لازم از دستگاه انجام شود. اپراتور باید در حفظ هد دستگاه چاپ بنر ، دقت و حساسیت های لازم را نیز به خرج دهد و آن را به خوبی تمیز نماید. همان طور که قبلا بارها ذکر شد در صورتی که هد دستگاه چاپ بنر کثیف باشد آنگاه روی عملکرد چاپ آن هم تاثیرگدار خواهد بود و باعث افت کیفیت چاپ نهایی خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار