برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

بسیاری از اپراتورها برای آن که بنرهای مختلف را به چاپ برسانند و سفارشات مشتریان اعم از اشخاص حقوقی و حقیقی را انجام دهند از دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه های مختلف چاپ استفاده می کنند. از همین روی بسیاری از مشاغل و صنایع مختلف چاپی از دستگاه های متفاوت بنر استفاده می کنند.

در مطالب قبلی ذکر شد سرعت دستگاه یکی از مهم ترین فاکتورها برای یک اپراتور می باشد. در واقع اپراتور برای آن که بتواند با یک دستگاه چاپ بنر به خوبی کار کند باید سرعت دستگاه خوب باشد تا بتواند پاسخگوی سفارشات مشتریان باشد و بازدهی خوبی در روز از خود نشان دهد. پس مهم ترین فاکتور در هنگام انتخاب و خرید دستگاه چاپ بنر سرعت آن می باشد. با توجه به سرعت بالایی که در عرصه ی چاپ و تبلیغات در دنیای امروزه وجود دارد پس مهم ترین فاکتور برای مدیران سودآوری از طریق این دستگاه می باشد. برای سود آوری نیز سرعت دستگاه و تجهیزات باید بالا باشد.

پس از سرعت، کیفیت دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین فاکتورها برای دستگاه چاپ بنر می باشد. در صورتی که دستگاه چاپ بنر دارای سرعت و کیفیت مناسبی باشد می توان به عنوان بهترین دستگاه بنر آن را نام برد. اما موضوعی که بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که این دو (سرعت، کیفیت) رابطه ی الاکلنگی با یکدیگر دارند یعنی برای آنکه بنر با وضوح بسیار بالایی را به چاپ برسانیم باید سرعت آن را فاکتور بگیریم و با سرعت کمتری بنر را به چاپ برسانیم و در صورتی که سرعت بنر بسیار بالا باشد برای بنرهایی که دارای طرح ها و نقوش بسیار بالایی هستند مناسب نمی باشد.

یکی از بارزترین ویژگی ها و خصوصیات دستگاه چاپ بنر، وضوح و کیفیت بالای آن می باشد.

کیفیت یک دستگاه چاپ بنر کاملا بستگی به نوع هد آن دارد و با توجه به اهمیتی که برای طراحان و سازندگان پیدا کرده است بنابراین هد یک قطعه ای بسیار مهم برای دستگاه چاپ بنر محسوب می شود. پس مهم ترین معیار برای انتخاب دستگاه و بررسی آن هد دستگاه چاپ بنر می باشد.

سیستم کنترل دیجیتال از دیگر مشخصات بارز دستگاه چاپ بنر می باشد. در واقع این سیستم نقش کنترل دیجیتالی را دارد و ساختاری راهبری دارد که با استفاده از کامپیوتر و پردازشگر عملیات خود را انجام خواهد داد. در واقع این سیستم نقش ها و طرح ها و متن روی بنر را دریافت کرده و آن را به دقت به چاپ می رساند.

در واقع می توان نحوه ی کارکرد سیستم کنترل دیجیتالی را از نحوه ی حرکت هد بر روی بنر تشخیص داد. هد مانند یک محرک دیجیتالی می باشد که به طور دائم در حال حرکت بر روی بنر می باشد و روی هر نقطه از صفحه رنگ مورد نظر را درج می کند.

در واقع برنامه ریزی حرکت هد بر روی بنر به عهده ی سیستم کنترل دیجیتال می باشد و او تعیین خواهد کرد که بر چه نقاطی حرکت کرده و رنگ مورد نظر را درج نماید. نحوه ی حرکت سوزن ها و نازل های هد و میزان و نحوه ی عملکرد آن تمام بر عهده ی سیستم کنترل دیجیتال می باشد.

شاسی و بدنه دستگاه چاپ بنر یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم دستگاه چاپ بنر می باشد و در صورتی که جنس آن سنگین تر باشد آنگاه این احتمال کمتر خواهد بود که در هنگام انجام عملیات چاپ لرزش داشته باشد و با کمترین اعوجاج کار چاپ را انجام خواهد داد.

امروزه سیستم خشک کن یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه چاپ بنر محسوب می شود و تاثیر بسیار مهمی در خروجی بنر خواهد داشت. در واقع این سیستم با استفاده از چندین فن و حرارت می تواند طرح های خیلی پر رنگ را به طور کامل خشک کند و از روان شدن آن ها جلوگیری کند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم