برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتالی قدیمی می توانستید تبلیغات خود را بر روی کاغذها و مقواها چاپ نمائید که دوام و استحکام بسیار کمتری نسبت به بنرها داشتند و در صورتی که در شرایط مختلف آب و هوایی قرار می گرفتند میزان آسیب پذیری آنان نیز چندین برابر از بنرهای الان بیشتر بود.

در واقع در هنگام چاپ آگهی و نیز امور تبلیغاتی یا حتی اطلاعیه مهم ترین معیاری که وجود دارد کیفیت تصاویر چاپ شده می باشد از همین روی تصاویری که با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند باید از کیفیت لازم برخودار باشند. در صورتی که دوام سطوحی که با دستگاه چاپ به چاپ می رسد بالا باشد آنگاه عملیات چاپ نقوش مختلف و رنگ روی چاپ به خوبی انجام خواهد گرفت.

یکی از ایرادات اصلی در دستگاه های چاپ معمولی کیفیت پایین تصاویر و محتوای چاپ شده بود. در واقع بنرهایی که با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسیدند از کیفیت و وضوح و جزئیات بیشتری برخودار بودند اما محتوای چاپ شده روی کاغذ یا مقوا دارای کیفیت پایین تصاویر بود.

با توجه به مشکلاتی که بر سر راه این گونه دستگاه ها قرار داشت به این نتیجه خواهیم رسید نه تنها دستگاه در عملیات چاپی مهم می باشد بلکه متریال مورد استفاده نیز بسیار مورد حائز اهمیت قرار دارد. به همین منظور ورود دستگاه چاپ بنر به بازار دلایلی بود تا این گونه مشکلات  و کمبودها را نیز برطرف کند.

دستگاه چاپ بنر یا فلکسی به خوبی توانسته است جایگاه بسیار ویژه ای در امور تبلیغاتی و در حوزه ی چاپ به خصوص در سال های اخیر داشته باشد. به گونه ای که دستگاه بنر را به عنوان یک دستگاه چاپ دیجیتالی با کیفیت و بسیار دقیق میشناسند که در میان ماشین آلات توانسته است محبوبیت به خصوصی پیدا کند.

همان طور که مطلع هستید دستگاه چاپ بنر قابلیت ها و امکانات بسیاری دارد که فروش آن در سال های اخیر توانسته است مشکلاتی که بر سر راه صنعتگران وجود دارد را برطرف کرده و ارزش دستگاه چاپ بنر در طی این سال ها پیش از پیش بیشتر شده است.

از خصوصیت های بارز دستگاه چاپ بنر نسبت به دستگاه های چاپ دیجیتال معمولی، استفاده از متریال بنر به جای کاغذ و مقوا بود که از جنس مشتقات پلیمر می باشد که دوام بسیار بهتری در برابر شرایط جوی و آب و هوایی دارد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم