برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

دستگاه های بنر که در بازار وجود دارند هرکدام امکانات و قابلیت های متقاوتی نیز دارند که باز هم انواع مختلف دستگاه چاپ بنر با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت متفاوت می باشد. به عنوان مثال دستگاه چاپ بنر اکوسالونت امکاناتی و تجهیزاتی دارد که شامل استفاده از جوهرهای متفاوت و خاص مانند اکوسالونت و سالونت نیز می باشد.

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت سنسورهای مختلفی دارد که با آن می تواند عملیات چاپ را نیز با دقت انجام دهد. همچنین بردهایی در این نوع دستگاه ها تعبیه شده است که به صورت دیجیتالی می باشند و پردازش های خاصی را روی چاپ نیز انجام می دهند. دستگاه چاپ بنر اکوسالونت دارای سرعت عمل بیشتری نسبت به دیگر دستگاه های چاپ می باشد واز سیستم تغذیه و سیستم رول جمع کن بنر نیز برخودار است. دستگاه چاپ بنر می تواند به صورت هوشمند قطر نازل را نیز تنظیم نماید و همچنین دارای مانیتورهایی می باشد که با استفاده از سیستم کامپیوتری و برنامه ی خاص  و با استفاده از منوها می توان عملیات چاپ را تنظیم نمود.

در واقع شاید به باور عموم کار با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت سخت باشد اما نحوه ی کار با آن بسیار آسان می باشد و این موضوع امکان دارد روی قیمت دستگاه تاثیرگذار باشد. در صورتی که کار با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت آسان باشد، اپراتور به راحتی می تواند در شرایط مختلف با آن کار کند و این موضوع حتی برای شخصی که به صورت حرفه ای می باشد نیز مد نظر می باشد.

در واقع اگر بخواهیم این مسئله را به طور شفاف برای شما بیان نمائیم یک دستگاه چاپ بنر خوب هم باید امکانات لازم را برای یک چاپ حرفه ای داشته باشد و هم کاربری آسان و راحتی داشته باشد تا اپراتور بتواند در شرایط مختلف با آن کار کند. به همین منظور کسانی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را دارند بایستی ابتدا از فروشنده بخواهند درباره ی شرایط فروش آن و همچنین قابلیت های موجود در دستگاه مطالبی را به شما توضیح دهند و با توجه به شرایط خود، آن را نیز بسنجید. همچنین کسانی که قصد دارند از طریق اینترنت اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر کنند می توانند ویژگی ها و قابلیت های دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را مطالعه کنند و آنگاه نیز اقدام به خرید نمایند. این کار باعث می شود شما یک خرید مطمئنی را نیز داشته باشید.

محیط کار با استفاده از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید دستگاه چاپ اکوسالونت وجود دارد و از قابلیت های خاص آن به شمار می رود، سازگاری آن با محیط زیست نیز می باشد و در واقع مواد آلاینده را از خود منتشر نمی کند. در واقع فلسفه ی ایجاد این دستگاه چاپ بنر به دلیل همین موضوع بود که باعث شد محبوبیت بسیاری را پیدا کند. در کارگاه برای آن که از دستگاه چاپ اکوسالونت به خوبی استفاده شود باید سیستم تهویه کافی وجود داشته باشد.

جوهر سالونت باعث تولید مواد آلاینده بسیاری نیز می شود اما استفاده از سیستم تهویه می تواند خطر آن را در کارگاه کمتر نماید. در صورتی که از دستگاه چاپ اکوسالونت استفاده شود نیازی به سیستم تهویه نمی باشد و می توان با استفاده از همان سیستم های ساده تهویه لازم را در محیط کارگاه به کار انداخت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم