برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

در سال هایی که دستگاه چاپ بنر تازه به ایران وارد شده بود، تنها برخی از کشورهای بزرگ مانند تهران و مشهد دارای چنین دستگاهی بودند و می توانستند از آن بهره ببرند. پس از ورود دستگاه چاپ به این شهرهای بزرگ، انجام پروژه های چاپ روی بنر نیز در حال افزایش بود. به این دلیل می گوییم که پروژه های چاپی در ایران رو به افزایش یافت زیرا به جای آن که این گونه پروژه ها به خارج از کشور فرستاده شود تمامی این امور در داخل کشور صورت می گرفت.

بسیاری از صاحبان مشاغل برای پیشبرد امور تبلیغاتی خود نیز از دستگاه های مکانیکی و کاغذ نیز استفاده می کردند اما در سال های آتی با توجه به افزایش کاربرد بنر و امور تبلیغاتی حتی در امور تجاری، رسمی و حتی خانوادگی و شخصی نیز در مقیاس های ها و متراژ های متفاوت، تمایل بسیاری از صاحبان این گونه مشاغل به دستگاه چاپ بنر بیشتر شد و به عنوان ابزار حیاتی و کاربردی در کشور صورت گرفت به گونه ای که تمامی امور تبلیغاتی و چاپ بنرها و آگهی های بزرگ با استفاده از دستگاه چاپ بنر صورت می گرفت و جای خود را نیز به چاپ کاغذی و مقوایی دادند.

در واقع حوزه ی استفاده از دستگاه چاپ بنر تا جایی افزایش یافت که بسیاری از کارفرمایان و صاحبان مشاغل حتی در حوزه های غیر مرتبط با امور تبلیغاتی نیز سعی بر این داشتند تا حداقل یک دستگاه چاپ بنر در سایز کوچک را خریداری کنند تا بتوانند امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی مربوط به شرکت خود را به وسیله ی آن انجام دهند.

در واقع موارد استفاده از دستگاه چاپ بنر به گونه ای توسعه یافت که شمار افرادی که از این دستگاه برای امور تبلیغاتی خود استفاده می کردند و در استفاده از آن تبحر و مهارت پیدا کردند بیشتر شد.

یکی از موثرترین و لازم ترین امور در کسب درآمد از چاپ دیجیتال و دستگاه بنر، اپراتوری دستگاه چاپ بنر می باشد. به دلیل آنکه عواملی چون نگهداری،  بهره برداری و تعمیر آن نیز به شخصی نیازمند می باشد که در این موارد دانش و توانمندی لازم را داشته باشد.

از سوی دیگر فردی که به عنوان اپراتور این دستگاه کار می کند باید با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه نیز از دقت، تمرکز، نظم و حساسیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند دستگاه چاپ بنر را به خوبی از هر لحاظ اعم از ساختار مکانیکی، دیجیتالی و نرم افزاری و ... تحت کنترل داشته باشد.  در واقع او باید در طی دوره های مختلف بازبینی هایی در خصوص نظافت، بازرسی دوره ای انجام دهد و همچین او باید با توجه به دستورالعمل ها و استانداردهای موجود با توجه به مدل دستگاه چاپ بنر این کار را نیز انجام دهد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار