برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که ذکر شد دستگاه چاپ بنر به گونه ای توسعه و گسترش یافت که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای کارهای چاپی و تبلیغاتی خود حداقل یک دستگاه را برای خود خریداری می کردند.

از این موضوع نباید غافل شد که از بخش های بسیار مهم و پراهمیت عملکرد  این گروه  از تولید کنندگان و فروشندگان دستگاه چاپ بنر آن بود که اشراف کامل بر جوانب و ساختار و عملکرد دستگاه داشتند و همچنین مورد دیگر میزان پاسخگویی و مشاوره و همچنین خدمات پس از فروش بود که این گونه شرکت ها ارائه می کردند.

همان طور که در مطالب قبلی گفته شد خدمات پس از فروش و مشاوره از موارد بسیار پراهمیت و قابل توجه برای خرید و فروش دستگاه چاپ بنر می باشد و به همان میزان کیفیت و کارآیی ساختار و قطعات گوناگون آن نیز مورد توجه نیز قرار میگیرد.

اهمیت این موضوع تا جایی پررنگ خواهد شد که خرید دستگاه چاپ بنر بدون خدمات پس از فروش و مشاوره در این راه امکان پذیر نخواهد بود و همچنین حسن سابقه ی فروشنده و اعتبار آن نیز بدان بستگی دارد. در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد و قطعات و تجهیزات آن دچار مشکل شده باشد در صورت نبود چنین خدماتی هم کارفرما و هم صاحب دستگاه دچار مشکل خواهد شد. در این صورت کارفرما بایستی برای تعمیر قطعات دستگاه چاپ و تعویض آن نیاز به برون سپاری داشته باشد که نه تنها هزینه ی سنگینی را در پی خواهد داشت همچنین باعث تولید بلند مدت تولید و روال کار خواهد شد.اهمیت این موضوع تا جایی پررنگ خواهد شد که خرید دستگاه چاپ بنر بدون خدمات پس از فروش و مشاوره در این راه امکان پذیر نخواهد بود و همچنین حسن سابقه ی فروشنده و اعتبار آن نیز بدان بستگی دارد. در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد و قطعات و تجهیزات آن دچار مشکل شده باشد در صورت نبود چنین خدماتی هم کارفرما و هم صاحب دستگاه دچار مشکل خواهد شد. در این صورت کارفرما بایستی برای تعمیر قطعات دستگاه چاپ و تعویض آن نیاز به برون سپاری داشته باشد که نه تنها هزینه ی سنگینی را در پی خواهد داشت همچنین باعث تولید بلند مدت تولید و روال کار خواهد شد.در مطلب قبلی به خوبی درباره ی گسترش توسعه ی بازار دستگاه چاپ بنر صحبت کردیم دانستیم که قبل از ورود این دستگاه به ایران ابتدا سفارشات چاپی بزرگ به خارج از کشور فرستاده می شد که معایب بسیاری داشت اما با ورود آن به ایران نیز و پیدایش آن در شهرهای بزرگی مثل تهران، مشهد و ... نیز باعث شد میزان کارهای چاپی بنری در ایران گسترش یابد.

همچنین در سال های اخیر با وجود افزایش شرکت ها و مراکز ارائه دهنده و تولید کننده دستگاه چاپ بنر، میزان استفاده از این دستگاه به حداکثر رسید و حتی بسیاری از شرکت هایی که در این حوزه فعالیت نداشتند برای انجام کارهای تبلیغاتی خود از این دستگاه خریداری میکردند.

دیگر موردی که باعث گسترش دستگاه چاپ بنر شد، گسترش رقابت آن در بازار فروش اینگونه ماشین آلات چاپی بود که به معنای رضایت مشتریان از آن نیز قلمداد می شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم