برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

برای استفاده از این جوهر بایستی به این نکات توجه داشته باشید که حتما از یک لایه پوششی استفاده نمائید تا بنری که به وسیله ی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت چاپ می گردد در اثر عوامل محیطی و بیرونی نیز دچار آسیب نگردد، زیرا به مرور زمان عواملی مانند باد، باران  و ... باعث خواهد شد بنر دچار خرابی گردد.

یکی از موارد بسیار مهمی که برای بسیاری از اپراتورها در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و جوهر آن مهم می باشد خشک شدن سریع بنر در هنگام خروج از دستگاه چاپ می باشد و موادی مرکبی که خاصیت فرار داشته باشند به راحتی همچین ویژگی را خواهند داشت. اما جوهر اکوسالونت با توجه به تمام مزایایی که نسبت به جوهرهای سالونت سنتی دارد دارای خاصیت فرار نمی باشد و به این منظور که در آن از حلال های فرار آلی استفاده نشده است و همین امر موجب می شود دیرتر خشک شود.

اما موضوعی که بایستی به آن توجه داشت آن است که اگر برای خشک شدن رنگ جوهر بنر صبر به خرج دهیم خیلی بهتر از آن است که سلامت شخصی خود را نیز به خطر اندازیم. با توجه به این موضوع همان طور که در مطالب قبلی ذکر شده است کیفیت بنرهای چاپ شده به وسیله ی دستگاه اکوسالونت کاملا بهتر از دیگر دستگاه چاپ بنر می باشد و در صورتی که زمان کافی برای آن بگذارید خواهید دید که نتیجه ی مطلوب خود را در این خصوص خواهید گرفت. اما یک راه پیشنهادی برای کسانی که می خواهند بنرشان مقداری زودتر خشک گردد می توانند از جوهرهایی استفاده کنند که از غلظت بالاتری برخوردار است.

مسائل زیست محیطی

به این دلیل گفتیم زود خشک شدن جوهر چاپ شده روی بنر خطرناک است زیرا مشتکل از مواد آلی فرار می باشد و میزان انتشار آن به اتمسفر بسیار بالا می باشد و باعث می شود مواد بسیار خطرناکی وارد جو محیطی کارگاه شود. اما خوشبختانه جوهرهایی که مورد استفاده ی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت هستند چنین ویژگی ندارند و از آن ها به عنوان جوهرهای غیر تهاجمی یاد خواهد شد. در واقع این مورد ایراد این نوع از جوهر نمی باشد و در واقع حتی می توان از آن به عنوان یک مزیت نیز نام برد. یکی از مواردی که باعث خواهد شد کیفیت بنرهای چاپ شده با جوهرهای اکوسالونت بالا باشد آن است که میزان رنگدانه های موجود در آن بسیار بالا می باشد و همچنین غلظت بسیار بالایی نسبت به دیگر انواع جوهر دارد و همچنین موجب صرفه جویی بیشتر در مصرف جوهر و فرآیند چاپ خواهد شد.

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که جوهرهای اکوسالونت دارند آن است که دارای مجوزهای زیست محیطی می باشند و این ویژگی بسیار مهم است به خصوص برای اپراتورهایی که در محیط بسته با دستگاه چاپ بنر کار می کنند و از تهویه نیز استفاده نخواهند کرد. البته یک مورد مهمی که وجود دارد آن است که آمریکا هنوز دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را کاملا بی خطر نشناخته و مواد شیمیایی آن را عاملی مضر می داند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار