برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به این موضوع که این دستگاه بنر سازگاری بسیاری با محیط زیست طرفداران بسیاری کرد و همچنین جوهری که مورد استفاده ی آن بودن کاملا سازگار با محیط زیست بود. اگر بخواهیم به صورت علمی این قابلیت از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را بیان کنیم به آن اکوفرندلی می گویند پس از این مطلب نتیجه خواهیم گرفت که تمامی دستگاه های بنر اکوسالونت خاصیت اکوفرندلی دارند.

به طور معمول جوهری که برای دستگاه های اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد کاملا بدون بو می باشد و همان طور که در مطالب قبلی گفته شد میزان مواد آلی فرار جوهرهای اکوسالونت به نسبت بسیار کمتر از جوهرهای سالونت معمولی می باشد و این مزیت بسیار بزرگی برای یک یک جوهر می باشد و دلیلی بر فروش بسیار آن می باشد.

هدی که در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به کار گرفته می شود دارای تکنولوژی پیشرفته ای می باشد که کیفیت بسیار خوبی نسبت به دیگر هدهای معمولی دارد. اما باز هم این موضوع را متذکر خواهیم شد که هر هدی که در بازار دستگاه چاپ وجود دارد مشخصات متفاوتی نسبت به همدیگر دارد به همین منظور هدی که در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد کاملا متفاوت با هدهای سالونت می باشد.

انواع مختلفی از هد دستگاه چاپ بنر در بازار وجود دارد که شما می توانید به راحتی آن را برای دستگاه بنر خود تهیه نمائید و همچنین برندهایی در این خصوص وجود دارند که کاملا مناسب با دستگاه مورد استفاده ی شما می باشد. یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین هدهایی که در بازار جوهر دستگاه چاپ بنر وجود دارد هد اپسون می باشد و به طور معمول برای دستگاه های بنر اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل آن که این هد کاملا معروف تر و شناخته شده تر از دیگر برندها می باشد آن است که دارای مشخصات بهتر و کیفیت برتری نسبت به دیگر هدهای دستگاه چاپ بنر خواهد بود و برتری خاصی نسبت به دیگر رقبا دارد.

بسیاری از اپراتورهایی که در چاپخانه ی خود عملیات چاپی انجام می دهند، می خواهند دستگاه چاپ بنری داشته باشند تا با کیفیت بسیار عالی بتوانند عملیات چاپ را روی انواع مختلفی از متریال ها انجام دهند. پس دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از آن دست دستگاه های بنری می باشد که کاملا مناسب برای چاپ روی بسیاری از متریال های مختلف می باشند. جوهری که مورد استفاده این دستگاه چاپ می باشد کاملا سازگار با محیط زیست می باشد به همین دلیل به آن اکوسالونت گفته می شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار