برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

یکی از مدل های دستگاه چاپ بنر، دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد که درباره ی مزیت های آن در مطلب قبلی صحبت هایی کردیم. حال می خواهیم درباره ی مشخصات این دستگاه مواردی را ذکر کنیم که بهتر است بدانید تا در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بتوانید تصمیم گیری بهتری نیز داشته باشید.

مشخصات دستگاه بنر اکوسالونت

دو تکنولوژی در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به نام های wave و Fuze وجود دارد که خواهید توانست با استفاده از تکنولوژی ها و همچنین سیستم wave که در دستگاه چاپ وجود دارد کیفیت دستگاه چاپ بنر خود را مورد ارزیابی قرار دهید و همچین آن را به صورت خارق العاده ای بالاتر ببرید.

معمولا دستگاه چاپ بنر اکوسالونت دارای عرض های مختلفی می باشند که معمول ترین آن 180 سانتی متر نیز می باشد.

اگر بخواهیم به طور استاندارد سرعت چاپ این دستگاه های چاپ را مورد ارزیابی قرار دهیم می توان مقدار 36 متر را برای آن در نظر گرفت.

1440 کیفیت چاپ معمول انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد و با پارامتر dpi اندازه گیری خواهد شد.

Vable Dot  سیستمی می باشد که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد و برای آن که کیفیت دستگاه بنر افزایش یابد از این سیستم استفاده خواهد شد.

همان طور که می دانید یکی از ویژگی های بارز این نوع از دستگاه چاپ بنر آن است که کاملا با محیط زیست سازگار می باشد و هیچ بویی را از خود ساطع نخواهد کرد.

در صورتی که خاطر داشته باشید ما ذکر کردیم که جوهرهای اکوسالونت کاملا از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشند و یکی از دلایل مهم آن این است که سیستمی جدیدی در دستگاه ها وجود دارد به نام کلین اتوماتیک که موجب کاهش مصرف جوهر خواهد شد.

به طور معمول بیشتر دستگاه چاپ بنر دارای نرم افزاری به نام اولترا پرینت می باشند که می توان به آسانی با کار کرد.

این کونه از دستگاه ها دارای قابلیتی می باشند که می توان روی آن تنظیمات متعدد انجام داد و همچنین دارای سیستم پرینت استیشن به صورت پیشرفته و جدید می باشند.

یکی از دلایلی که سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بالا می باشد آن است که دارای سیستم فیبر نوری می باشد که می توان به راحتی و با سرعت بالاتری عملیات انتقال داده ها را انجام داد.

همچنین دستگاه چاپ بنر اکوسالونت دارای پنلی می باشد که می توانید به راحتی تنظیمات مورد نظر خود را با توجه با منوهایی که در نرم افزار آن وجود دارد انجام دهید.

یکی از دلایلی که باعث می شود هزینه ی استفاده از جوهرها در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت کمتر شود وجود سیستمی به نام جوهر لیتری می باشد که می توانید از آن برای بهره برداری مناسب تر استفاده نمائید.

هیتری که در این دستگاه های بنر وجود دارد دارای سه وضعیت می باشند که برای قبل و بعد چاپ می باشند و می توان دمای خاصی را به صورت جداگانه برای آن تنظیم کرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم