برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

همچنین دانستیم که جوهری که مورد استفاده ی این دستگاه می باشد کاملا سازگار با محیط زیست می باشد و ضرری برای سلامت افراد ندارد. دلیل سرعت بالای این دستگاه ها آن می باشد که از یک سیستم انتقال فیبر نوری برای انتقال داده ها استفاده شده است که این خود تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت دستگاه چاپ داشته است.

در واقع نرم افزاری که برای این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد کاملا رابط کاربری خوبی دارد و بسیاری از اپراتورها می توانند برای انجام تنظیمات خود از این نرم افزار استفاده کنند و همچنین به راحتی می توانند با پنل دستگاه چاپ بنر اکوسالونت کار کنند.

هیتری که در این دستگاه ها تعبیه شده است کاملا دمای متفاوتی در زمان های مختلف چاپ یعنی قبل و بعد از آن دارد که می توانید با استفاده از نرم افزار آن را تنظیم نمائید.

حال در ادامه قصد داریم مشخصات دیگری از این دستگاه را ذکر نمائیم تا بیشتر با ویژگی ها و قابلیت های آن آشنا گردید.

کرییج یکی از قطعاتی می باشد که در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به کار گرفته می شود و تاثیر بسیار زیادی در کیفیت چاپ دارد و همچنین روی ریل اصلی نیز حرکت خواهد کرد. همچنین قابلیت دیگری که در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت آن است که می توان ارتفاع این قطعه را به دلخواه تنظیم نمود.

از دستگاه بنر اکوسالونت می توان در شرایط مختلف آب و هوایی نیز استفاده نمود و همچین روز به روز کاربرد آن در ایران بیشتر خواهد شد.

از جمله قابلیت هایی که این دستگاه چاپ دارد آن است که می تواند در هنگام چاپ به صورت آنلاین فرمان بندینگ را در اختیار بگیرد و سیستم چاپی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیاز به بندینگ نخواهد داشت.

با استفاده از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می توان روی انواع مختلفی از متریال ها مانند بنر و فلکس عملیات چاپ را انجام داد و این کار با استفاده از سیستم هایی رخ خواهد داد که موجی و پودری نامیده خواهد شد.

تقریبا تمامی دستگاه های چاپ بنر دارای سیستم خشک کن نیز می باشند اما تفاوتی که دستگاه اکوسالونت با دیگر دستگاه ها دارد آن است که دارای سیستم خشک کنی می باشند که کم صدا هستند و دارای یک ردیف فن نیز می باشند.

همچنین ویژگی خوبی که دستگاه چاپ بنر اکوسالونت دارد آن است که برای روشن و خاموش کردن آن نیازی به مصرف جوهر و سالونت اضافه بر مازاد نخواهید داشت.

این دستگاه مانند دیگر دستگاه های چاپ دارای سیستم رول جمع کن و رول باز کن می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار