برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با استفاده از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می توانید متریال های مختلفی را به چاپ رسانید که شامل بنرها، فلکسی ها و کاغذ دیواری ها و ... نیز می باشد. کاغذ دیواری از جمله ابزاری برای تزیین دیوارهای داخلی دکوراسیون می باشد و زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید. از همین روی سفارشاتی که برای خرید و یا تولید آن می شود امروزه در حال افزایش می باشد. پس با توجه به سفارشاتی که در خصوص کاغذ دیواری می شود میزان تقاضا نیز برای آن بیشتر خواهد شد.

با توجه به آن که کاغذ دیواری از جمله چیزهایی می باشد که بیشتر در منازل، اتاق های مختلف و اتاق کودکان مورد استفاده قرار می گیرد پس باید کیفیت دو چیز را در نظر داشت. اولین آن کیفیت دستگاه چاپ بنر می باشد که بسیار حائز اهمیت می باشد و باید از بهترین و مناسب ترین دستگاه چاپ بنر برای خود استفاده کنید و دیگری کیفیت جوهر می باشد. به این صورت که اگر از جوهر مناسبی استفاده نکنید امکان خواهد داشت که به هد دستگاه شما آسیب بزند و موجب خواهد شد کیفیت چاپ مطلوبی نداشته باشید و هد دستگاه شما به مرور زمان خراب شود، پس کیفیت دستگاه چاپ بنر مورد استفاده و همچنین جوهر آن کاملا از اهمیت بسیاری برخوردار است.

تفاوتی که چاپ کاغذ دیواری با دیگر متریال ها دارد آن است که نمی توان برای چاپ آن از جوهرهای سالونت قدیمی استفاده کرد، زیرا همان طور که در مطالب قبلی گفته شد این نوع از جوهرهای معمولی دارای ترکیبات خاصی از مواد آلی فرار می باشند که بسیار برای سلامت انسان به خصوص کودکان مضر می باشد پس به همین دلیل بهتر است از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و جوهر مخصوص به آن برای چاپ کاغذ دیواری استفاده شود.

در مطالب قبلی با ویژگی های بسیار مفید جوهر اکوسالونت آشنا شدید و دانستید جوهری که برای آن استفاده می شود از ضرر کمتری برخوردار است و همچین بدون بو می باشد و از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مخصوص کاغذ دیواری

یکی از مشخصاتی که یک دستگاه چاپ برای چاپ کاغذ دیواری داشته باشد آن است که دقت بالایی در فید کردن مدیا داشته باشد پس در خصوص چاپ کاغذ دیواری با این گونه از دستگاه ها بایستی این موارد را در نظر داشته باشید. در واقع چاپ کاغذ دیواری به صورت تکه ای و یا تایل های مختلف صورت می گیرد. از همین روی باید توجه داشت که آیا این تایل ها دارای طول های مختلف می باشند که اگر این طور است بایستی در هنگام چاپ آن دقت کافی داشته باشید در غیر این صورت اگر دستگاه چاپ بنر در چاپ دچار خطایی شود کل کار خراب خواهد شد.

فک ها و غلتطک هایی که در دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد بایستی دقت عمل بالایی داشته باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار