برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

یکی از مواد بسیار جدیدی که امروزه در ایران وارد عرصه ی تبلیغات شده است شبه بنر می باشد که به عنوان متریالی جدید برای دستگاه چاپ بنر به کار می رود. حال در این مطلب توضیحاتی را در خصوص شبه بنر به شما بدهیم تا بدانیم چه کاربردی برای چاپ دارد و چه مزیتی نسبت به بنرهای چینی دارد؟ آیا مناسب برای دستگاه چاپ بنر می باشد؟ در ماه های اولیه سال با بالا رفتن قیمت ارز، مصرف بنرها توسط چاپخانه ها رو به افزایش رفت و این موردی بود که برای بسیاری از چاپخانه داران نگران کننده بود و از لحاظ قیمتی برای آنان به صرفه نبود. با بالا رفتن قیمت بنرها، تعرفه های چاپی چندین برابر افزایش یافت که از سال گذشته از 4 درصد به 32 درصد رسیده است و این مورد باعث شد که بسیاری از کسانی که دارای دستگاه چاپ بنر هستند نگران خرید بنر و قیمت های آن باشند و هزینه های بسیاری برای آن ها در بر داشته باشد.

در یک کارگاه چاپی که مهم ترین ابزار و دستگاه آن دستگاه چاپ بنر می باشد مهم ترین موادی که برای آن به کار می رود بنر می باشد و این ماده جزء مواد اولیه ای می باشد که برای دستگاه بنر به کار می رود.

در واقع با افزایش قیمت بنر از 2 هزار تومان به 12 هزار تومن هزینه ی بسیاری برای دارندگان بنر در برداشت که موجب شد بسیاری از آن ها نتوانند به کار خود ادامه دهند.

داستان پیدایش شبه بنر

با خواندن مقدمه ی مطلب دانستیم که با بالا رفتن قیمت ها استفاده از بنرهای معمولی از لحاظ اقتصادی بهینه نمی باشد پس بایستی جایگزینی مناسب برای آن انتخاب کنیم که بهترین آن شبه بنر می باشد. اما این سوال ممکن است پیش بیاید که آیا تکنولوژی ساخت این بنرها با بنرهای تولیدی چینی یکسان می باشد؟

با توجه به افزایش قیمتی که بنرهای دستگاه چاپ بنر داشتند، تعداد زیادی از نساجانی که تولید کننده ی اینگونه دستگاه ها بودند، سال های متمادی از pvc استفاده می کردند با توجه به تغییراتی که در ساختار دستگاه چاپ بنر می دادند، به این فکر افتادند تا متریالی را تولید نمایند تا بتوانند آن را جایگزین بنرهای معمولی بکنند. شبه بنر در واقع همان بنر می باشد از نوع ایرانی که مناسب برای دستگاه چاپ بنر است و با توجه به تغییراتی که در آن شده است همان کارکرد بنر را خواهد داشت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار