برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

دانستیم که اینگونه بنرها تقریبا ساختاری شبیه به بنرهای معمولی دارند، اما کارکرد آن ها همانگونه نیز می باشد. حال در این مطلب قصد داریم صحبتی در خصوص نانو بنرها داشته باشیم و تفاوت آن ها را با شبه بنرهایی که مناسب برای دستگاه چاپ بنر می باشند بیان کنیم.

همان طور که می دانید متریال های مختلف برای دستگاه چاپ بنر وجود دارد که در بازار عرضه می شوند و این متریال ها شامل انواع مختلفی از جمله بنرها، فلکسی و شبه بنرها و ... نیز می باشند. با توجه به آشنایی که در خصوص شبه بنرها دارید اینبار قصد داریم تفاوت هایی را در خصوص نانو بنرها بیان کنیم که تفاوت بسیار زیادی با شبه بنرها دارند. یکی از تفاوت های نانو بنرها در جنس آن با شبه بنرها می باشد در واقع جنس نانو بنرها بر عکس شبه بنرها که از pvc می باشد، از جنس پارچه های دستمال مانند است که برای تمیز کردن هد دستگاه چاپ بنر به کار می رود. وزن این پارچه ها بسیار سبک می باشد و اندازه ی آن حدود 130 گرم متر مربع می باشد و. جنس آن بسیار نازک می باشد. یکی از خصوصیت های خوبی که شبه بنر نسبت به نانو بنرها مصرفی دستگاه چاپ بنر دارد آن است که دوام و مقاومت بهتری دارد و دلیل آن هم این می باشد که از جنس الیاف در هم تنیده به همراه pvc می باشد. وزن شبه بنر از نانو بنر بیشتر است و حدود 350 گرم متر مربع می باشد که تفاوت بسیاری با نانو بنر دارد.

با توجه به این که گفتیم شبه بنر یکی از متریال هایی است که به صورت موقت در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. اما روند ادامه ی تولید آن کاملا به صنعت گران ایرانی بستگی دارد و در صورتی که بتوانند در همین کیفیت و حتی بالاتر این محصول را با قیمتی مناسب عرضه کنند آن وقت خواهند توانست موفقیت های بهتری در این زمینه کسب کنند و در واقع کمکی خواهند به صنف چاپگرانی که با دستگاه چاپ بنر کار می کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار