برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به افزایش و گسترش دستگاه های بنر میزان فعالیت چاپخانه داران گسترش یافته است و فعالیت های خود را در زمینه دستگاه های چاپ بنر جدید و دستگاه اکوسالونت گسترش داده اند.

یکی از مهم ترین عواملی که موجب شده است قیمت دستگاه چاپ بنر عرض 180 کاهش یابد آن است که دستگاه های اکوسالونت جدیدی به بازار عرضه شد که دارای مزایای بسیاری بودند و با کیفیت های بسیار مطلوبی وارد صنعت چاپ شدند و دارای سیستم های جدید بدون تنش بودند که جوهرهایی که برای آن ها استفاده می شد بدون بو بودند و خطری برای سلامت انسان ها نداشتند و همچنین می توانستند استیکرهای مختلف کاغذ دیواری را با کیفیتی بسیار عالی و خیره کننده به چاپ برسانند. همچنین دستگاه های اکوسالونت این قابلیت را داشتند که انواع متریال های مختلف مانند کاغذ دیواری، مش، وینیل سولیت و مدیاهای خاص را به چاپ برسانند که موجب شده است بازار چاپ این مدل از دستگاه ها زیادتر شود و همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر با عرض 180 پایین تر بیاید.

این مزیت ها باعث شده است قدرت خرید و سفارشات دستگاه چاپ بنر اکوسالونت افزایش یابد و با توجه به افزایش نیاز روزانه به تبلیغات و چاپ آگهی ها و تبلیغات در هر زمینه ای، میزان تولید و سفارشات این گونه دستگاه ها دو چندان گردد.

دستگاه چاپ بنر و دستگاه اکوسالونت هر دو مدلی از دستگاه های بنر و ماشین آلات صنعتی پیشرفته می باشند و نوع کارکرد هریک از آن ها تقریبا یکسان می باشد اما موضوعی که بایستی به آن توجه نمائید آن است که دستگاه اکوسالونت مزایای برتری نسبت به دستگاه بنر دارد و این موضوع باعث شده است که این دستگاه گزینه ی مناسب تری برای این کار باشد. با این حال بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان هنوز هم از دستگاه چاپ اکوسالونت استفاده می کنند اما موضوعی که بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که دستگاهی را انتخاب نمائید که مطابق با نیاز کاری شما باشد و این موضوع بسیار مشخص و واضحی است که بایستی به آن توجه نمائید.

موارد بسیاری در هنگام خرید دستگاه چاپ اکوسالونت وجود دارد و بایستی تفاوت های بین دستگاه چاپ را بدانید. طبیعتا نتیجه ای که خواهید گرفت آن است که می توانید دستگاهی را انتخاب نمائید که مطابق با معیارهای شما باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار