برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

بسیاری از شرکت ها و موسسات چاپی برای انجام امور تبلیغاتی روزانه ی خود و بسیاری از موسساتی که برای اطلاع رسانی و آگهی های خود نیاز به تبلیغات دارند و حتی بسیاری از دفاتر فنی و مهندسی برای امور مربوط به تبلیغات نیز از دستگاه بنر استفاده می کنند. البته این نکته قابل ذکر است که هریک از این شرکت ها و موسساتی که می خواهند کارهای تبلیغاتی خود را به صورت مستقل انجام دهند باید سرمایه گذاری هایی در این خصوص انجام دهند تا بتوانند فعالیت های خود را گسترش دهند. با انجام این کار نه تنها این گونه شرکت ها و سازمان ها از لحاظ اقتصادی صرفه جویی کرده اند بلکه از لحاظ زمانی نیز در وقت خود صرفه جویی کرده اند.

این وضعیتی که قبلا برای شما به طور مفصل شرح دادیم به این صورت می باشد که مدیر آن شرکت یا سازمان به جای آن که نیازهای تبلیغاتی و چاپی خود را به بیرون بسپارد، می تواند ، تجهیزاتی را در این خصوص تهیه نماید که در اخیار شرکت های تبلیغاتی و دفاتر و موسسات می باشند.

به همین دلیل یکی از مواردی که بسیار از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه بود این بود که مشاوران اقتصادی که در این خصوص فعالیت داشتند و بسیاری از تصمیم گیرندگان در حوزه ی چاپ و تبلیغات این امر برای آن ها کاملا روشن که حداقل یک یا دو دستگاه چاپ بنر برای خود خریداری کنند و حتی از یک یا دو اپراتور برای این کار استفاده کنند و فردی کارآزموده و باتجربه را از بیرون استخدام کنند. انجام این کار در بلند مدت موجب خواهد شد تمامی هزینه هایی که قرار است برای چاپ صرف شود، کاهش یابد.

از همین روی ما به مدیرانی که قصد انجام این کار را دارند توصیه خواهیم کرد در صورتی که مطمئن هستند هزینه های آنان در دراز مدت کاهش می یابد به دنبال خرید یک دستگاه چاپ باشند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار