برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع تابلوها و آگهی هایی که از جنس مقوا ایجاد می شدند دارای آسیب پذیری بیشتری بودند که امکان داشت در برابر آسیب های محیطی و شرایط جوی نامناسب مانند باد و باران و حتی آفتاب شدید خراب شوند.

در چندین سال قبل که استفاده از دستگاه چاپ بنر آنچنان باب نبود و از چوب و کاغذ و مقوا استفاده میشده است، بسیای از امور تبلیغاتی و حتی اطلاع رسانی توسط آن انجام می شده است. چوب با توجه به آن که مقاومت بهتری در مقایسه با کاغذ و مقوا دارد اما استفاده از آن و همچنین مشتقات آن برای اهداف مختلف چاپی و تبلیغاتی نیز با هزینه ی بالاتری انجام می شده است و زمان و انرژی بیشتری برای آن صرف می شده است. این عوامل باعث می شود ضربه ی بسیاری به طبیعت بخورد که ضررهای جبران ناپذیری خواهد داشت.

در واقع با ورود دستگاه چاپ بنر به عرصه ی تبلیغات و پیشرفت در این حوزه، مواد و متریال هایی مانند بنر و فلکسی مورد استفاده قرار می گرفت که سازگاری بیشتری با طبیعت دارد و همچنین دارای کیفیت بهتری در این خصوص می باشند.

با توجه به مواردی که در این مورد و در مطالب قبل ذکر شد دانستیم که درآمد در چاپ و تبلیغات نه تنها به وسیله ی دستگاه چاپ بنر میسر می باشد بلکه دستگاه چاپ بنر توانسته است در این زمینه و حوزه، جایگاه خاص خود را نیز داشته باشد و تا به امروز جایگاه خود را در زمینه ی اطلاع رسانی و امور چاپی از دست نداده است بلکه میزان استفاده از آن روز به روز گسترش یافته است که همین عامل موجب شده است مشاغل بیشتری در این خصوص به وجود بیایند و رشته های مختلف صنعتی بیشتری در این زمینه ایجاد شود که این عامل موجب افزایش رقابت در بازار برای معرفی محصولات و ایده ها و خدمات مختلف می باشد که استقبال از آن بیشتر شده است.

مواردی که تا به اینجا ذکر شده است بسیار در سیستم های پشتیبانی مورد بحث و اهمیت قرار دارد به دلیل آن که بیشتر دستگاه های بنر با توجه به کاربردی که دارند و همچنین اطلاعات اپراتورها از چگونگی نحوه ی کارکرد دستگاه و استحلاک آن و همچنین مواد مصرفی آن و همچنین در آمد نیز در حال افزایش می باشد.

 

پشتیبانی دستگاه چاپ بنر

سیستم پشتیبانی دستگاه چاپ بنر به صورت سه مرحله ای می باشد که به ترتیب عمل خواهد شد.

مرحله ی اول پشتیبانی به این صورت می باشد که از طریق پاسخگویی تلفنی است و یک بخش از مجموعه ی آن توسط چندین متخصص پشتیبان و اجرا به صورت آنلاین و حتی به وسیله ی اینترنت و نرم افزارهای کنترلی پشتبانی می شود و تنظیمات آن نیز انجام خواهد شد.

مورد دیگری که در سیستم پشتیبانی بسیار مورد اهمیت قرار دارد و روی درآمد آن تاثیر مستقیمی دارد، تامین قطعات یدکی دستگاه می باشد و حتی شرکت هایی که در این راستا خدمات رسانی می کنند بایستی نیروهایی در این خصوص به سمت دارنده دستگاه ارسال کنند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار