برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همان طور که در مطالب قبل ذکر کردیم دستگاه چاپ اکوسالونت چندین مزیت نسبت به دستگاه چاپ بنر دارد، از همین رو این روزها بسیاری از اپراتورهای دستگاه چاپ و کسانی که دارای چاپخانه ای نیز می باشند می خواهند از این دستگاه برای اهداف چاپی خود استفاده کنند.

شما می توانید با توجه به نیاز کاری خود، دستگاه چاپ مناسبی انتخاب کنید و این بهترین دستور العمل در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر می باشد.

زمانی که قصد خرید دستگاه اکوسالونت می کنید بایستی نکات بسیاری را در این خصوص در نظر بگیرید و به خوبی وجه تمایز بین دستگاه چاپ بنر و اکوسالونت را بشناسید. زمانی که این تفاوت ها را بشناسید می توانید معیارهای مناسب خودتان را برای انتخاب دستگاه بشناسید و بتوانید دستگاه چاپی را انتخاب کنید تا استفاده کاربردی از آن داشته باشید.

دستگاه اکوسالونت

Bio degradable یک جوهر بر پایه حلال می باشد که زیست تخریب پذیر می باشد و به طور معمول در دستگاه چاپ اکوسالونت نیز از آن استفاده می شود و این جوهر به گونه ای می باشد که مواد رنگی درون آن معلق می باشد. در واقع جوهرهایی که برای دستگاه چاپ اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد برعکس جوهر دستگاه چاپ بنر بدون بو می باشند و تنها در موارد بسیار خاصی که از آن استفاده می گردد، بوی کمی را از خود ساطع می کنند.

در واقع جوهرهای بسیار خاصی برای دستگاه اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرند که موجب می شود کیفیت، رزولوشن و وضوح تصویر بالاتر رود. از همین رو می توان گفت جوهری که برای دستگاه اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد به نسبت بهتر از دستگاه چاپ بنر می باشد.

همچنین تفاوت دیگری که دستگاه چاپ بنر با دستگاه اکوسالونت دارد، این می باشد که نازل هایی که برای اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرد دارای عملکردی خاص می باشند که اندازه ریزی دارند و همچنین این قابلیت را خواهند داشت تا قطرات جوهر را پایین تر از 10 پیکولیتر بپاشند. زمانی کیفیت تصاویر چاپ شده بهتر خواهند شد که نازل ها کوچک تر باشند و حجم رنگ کمتری را بپاشند و به این صورت کیفیت تصویر نهایی بهتر خواهد شد.

در صورتی که نگاهی به تصاویر دیجیتالی انداخته باشید و آشنایی با معیار پیکسل داشته باشید، می دانید که هرچه تعداد پیکسل های یک تصویر بیشتر گردد، کیفیت آن نیز بهتر خواهد بود. بنابراین یکی از مواردی که موجب می شود دستگاه اکوسالونت نسبت به دستگاه چاپ بنر برتری پیدا کند، کوچک بودن نازل ها می باشد که یک معیار بسیار خوب نیز محسوب می گردد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار