برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

بنابراین مهم ترین مورد در خرید جوهر اکوسالونت دستگاه چاپ بنر، انتخاب بهترین آن می باشد. این روزها انواع مختلفی از جوهرهای اکوسالونت وارد بازار شده است که مزیت های بسیاری نسبت به جوهرهای معمولی دارد.

این جوهرها بدون بو می باشند و کاملا سازگار با دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشند. این نوع از جوهرها کاملا از لحاظ سلامت تضمین شده می باشند و هیچ ضرری برای محیط زیست و سلامت انسان ها نخواهند داشت. همچین یکی از جوهرهایی که کاملا از نظر اقتصادی کاملا به صرفه می باشند و در صنعت چاپ بنر کاربردهای بسیاری دارند، جوهرهای اکوسالونت می باشند. از این جوهرها در پوسترهای تبلیغاتی و چاپ بنرهای مختلف استفاده های مختلفی می شود و تقریبا بیشتر فعالان در حوزه ی چاپ و تبلیغات با این جوهر آشنایی کافی دارند و در حوزه ی کاری خود از جوهر اکوسالونت استفاده می کنند.

در مطالب قبلی مباحث مختلفی را در خصوص دستگاه بنر اکوسالونت و جوهر مورد استفاده ی آن ذکر کردیم اما در بعضی موارد خواهید شنید که صحبت ها و واژگان های افراطی در خصوص تعریف از آن ذکر می شود که هم می تواند بسیار گمراه کننده باشد و هم در توصیف این دستگاه ها نامناسب می باشد. در واقع این توصیف های اغراق آمیز تنها به ویژگی های دستگاه چاپ بنر ختم نمی شود و امکان دارد در خصوص قیمت آن هم باشد. حتی در بیشتر موارد امکان دارد دستگاه های چاپ را نیز شامل شود.

در واقع این گونه از تعریف های نابه جا از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت موجب گردیده است که تناقص های بسیاری بین شنیده ها و واقعیت دستگاه به وجود آید و این امر موجب می شود که بسیاری از مشتریان در خرید آن گمراه گردند و بر خرید و فروش آن تاثیر منفی بگذارد و ذهنیت  افراد به جاهای منفی سوق دهد.

با این حال در مطلب بعدی درباره ی واقعیت های جوهر اکوسالونت مواردی را ذکر خواهیم کرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار