برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

این جوهرها کاملا حلال و سازگار با محیط زیست می باشند و همچنین خاصیت غیر تهاجمی دارند. جوهرهای اکوسالونت کاملا مناسب برای دستگاه چاپ بنر اکوسالنت می باشند و این توانایی را خواهند داشت که بر روی سطوح مختلف و حتی مواد مختلف چاپ گردند.

در واقع می توان گفت این جوهرها بر روی انواع سطح پوششی و غیر پوششی مورد استفاده قرار می گیرند. از همین رو یکی از بهترین انواع جوهرهای مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر می باشند.

هر دستگاه بنری دارای محدوده ی رنگ متفاوتی می باشند که دستگاه های اکوسالونت از این قاعده مستثنی نیستند و دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز دارای محدوده ی رنگ خاصی می باشند.

جوهرهای اکوسالونت نیز از این نظر دارای مزیت های مختلفی می باشند و آن این است که این نوع از جوهرها دارای طیف رنگی گسترده ای نسبت به انواع معمولی جوهرها می باشند. از همین نظر بیشتر از این نوع جوهرها برای عملیات چاپی استفاده می گردد.

CMYK یکی از محدوده های رنگی استاندارد می باشند که برای جوهرها مورد استفاده قرار می گیرند و جوهرهای اکوسالونت آن را نیز شامل می شود که در نورهای سیاه، قرمز، سیاه و سفید، نارنجی، سبز، بنفش، سفید و حتی نقره ای و فلزی نیز کاربردهای مختلفی دارند و از آن ها استفاده می شود. همچنین دارای طرح های مختلفی می باشند.

بنرها با انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر چاپ می گردند و این دستگاه ها از جوهرهای مختلفی استفاده می گردند، در صورتیکه بنری با جوهر اکوسالونت چاپ گردد دارای رنگی روشن تر و با کیفیت تر خواهد بود.

زمان مورد نیاز برای خشک شدن جوهر

در واقع جوهرهای اکوسالونت و سالونت و حتی لاتکس دارای ویژگی های برتری نسبت به جوهرهای معمولی می باشند، اما جوهرهای سالونت و لاتکس بیشتر بر موضوعی که مانور می دهند آن است که بلافاصله پس از خروج از دستگاه چاپ خشک می شوند و این موضوع مهمی برای اپراتورها می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار