برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مراقبت و حفاظت از دستگاه چاپ بنر

همچنان با وجود رشد اقتصادی و با پیشرفت روز افزون فناوری های مختلف و ورود آن ها در بازار، بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه ها ، پرینترها و دستگاه چاپ بنر قابل تعمیر را خریداری می کنند.

در گذشته کسانی که در کار تجارت این دستگاه ها بودند نگران بودند که در صورت خرابی و شکستن دستگاه چاپ بنر و چاپگرشان جوهر آن از بین برود و محو شود. اما امروزه با پیشرفت هایی که صورت گرفته است امکان محو شدن جوهر وجود ندارد. ( ولی نه به اندازه ی گذشته) اما همیشه این امکان وجود دارد که دستگاه پرینتر شما در صورت اتفاقی دچار شکستگی شود. 

و مواردی دیگری در طول استفاده از دستگاه چاپ بنر وجود دارد که تا به امروز بسیاری با آن دست به گریبان هستند و به طور کامل قابل حل شدن نمی باشد اما در صورت رعایت کردن مواردی در خصوص نگهداری این دستگاه ها می توانید به خوبی از دستگاه چاپگر خود مراقبت نمائید.

بهتر است ابتدا با یک مثال ضرورت نگهداری و سرویس دستگاه چاپ بنر را شرح دهیم. فرض کنیم شخصی اتومبیلی دارد و به مدت طولانی و مستمر از آن استفاده می کند در این صورت این امکان وجود دارد که ماشین وی دجار خرابی شود. که اگر به صورت دوره ای معاینه فنی نشود و روغن و چرخ آن تعویض نشود و ترمز ها و فیلترها چک نشود و .... به تدریج کارایی ماشین پایین خواهد آمد و ماشین خراب می شود.

حال فرض کنید شخصی دارای دستگاه چاپ بنر و چندین پرینتر می باشد که از آن برای ارائه خدمات به مشتریان خود به صورت مستمر استفاده می کند و در طول هفته یا ماه ها میلیون ها چاپ از این دستگاه می گیرد پس طبیعتا اگر این دستگاه سرویس دوره ای نشود و حتی یک بار هم تعمیر نشود امکان شکسته شدن آن و خرابی آن بالا می باشد و شخص نباید از این موضوع تعجب کند!

پس با این مثال متوجه خواهید شد که هیچ تفاوتی بین اتومبیل شخصی شما و دستگاه پرینترتان وجود ندارد زیرا هردو یک ماشین مکانیکی می باشند که به صورت مداوم و مستمر داریم از آن کار میکشیم و با وجود بدنه ی فلزی و پلاستیکی بودن آن امکان شکست آن پس از مدت ها وجود دارد. حتی این موضوع را در نظر داشته باشید که نوک پرینتر با تعداد شات های زیادی که برای چاپ کردن اندازه میگیرد و عدم مراقبت و نگهداری ما از این قطعات کوچک در دستگاه چاپ بنر و پرینترها چه عواقبی را در پی خواهد داشت و دیگر امکان دارد با فشاری که بر این دستگاه خواهد آمد دیگر تعمیر راه چاره نخواهد بود. البته با این وجود که امروزه تعمیر و سرویس پرینترها کاری پرهزینه می باشد اما حداقل از لحاظ هزینه برای خرید یک دستگاه چاپ بنر جدید صرفه جوبی می شود.

یک سری موارد و نکات وجود دارد که در صورت رعایت آن می توانید از شکسته شدن دستگاه پرینترتان جلوگیری نمائید:

محیط

رعایت دمای محیط یکی از اصولی ترین نکات است که باید به آن توجه نمود . به همین دلیل پیشنهاد می شود دمای 75 درجه فارنهایت که متعادل ترین دما می باشد، را برای دستگاه چاپ بنرتان و پرینترها انتخاب نمائید. 

رطوبت

یکی دیگری از نکاتی که باید رعایت نمائید و این موضوع را بسیاری از تولید کنندگان تذکر نمی دهند خشک بودن بودن جوهرمی باشد. که دمای 40 الی 60 حتی دمای 50 بسیار مناسب برای آن می باشد. به همین دلیل استفاده از دماسنج بسیار در فروشگاه ضروری می باشد. در صورتی که دما بلا باشد جوهر خشک نخواهد شد و امکان دارد کاغذ چروک شود که این کار باعث ایجاد مشکل در چاپ خواهد شد. اما این موضوع هم بسیار مهم است که paper liner که جذب کننده ی رطوبت می باشد، بیش از حد رطوبت را جذب نکند زیرا باعث ایجاد دو مشکل خواهد شد: یکی پخش جوهر با بیش از اندازه و یا کم رنگ چاپ شدن جوهر بر روی کاغذ و معلوم نشدن داده ها بعد از چاپ.

با توجه به دمای محیطتان باید در نظر داشته باشبد که چه دستگاهی با متعادل نمودن دمای محیط مناسب می باشد که خریداری نمائید زیرا این امر تاثیر بسیاری در تصعید رنگ چاپ و نوع آن و کیفیت آن دارد.

مواردی دیگری که باید در خصوص نگهداری دستگاه چاپ بنر و پرینترتان در نظر داشته باشید استفاده از سیستم تهویه مناسب و اندازه و ابعاد اتاق و .... می باشد. که بهتر است در این مورد با کارشناسان مربوطه تماس حاص نمائید.

مورد بسیاری مهمی که در پخش رنگ چاپ تاثیر دارد دما و رطوبت می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار