برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع استفاده از جوهر اکوسالونت برای دستگاه چاپ بنر مزایای مختلفی دارد که بر کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار می باشد. البته نکنه ای که بایستی در اینجا مد نظر داشته باشید آن است که منظور از مقرون به صرفه بودن، دال بر ارزان بودن آن نمی باشد و نباید این دو مورد را با هم اشتباه گرفت.

در واقع موارد مختلفی وجود دارد که جوهر اکوسالونت را نسبت به دیگر جوهرها برتری می سازد. که در این مطلب قصد داریم به آن اشاره ای داشته باشیم. موضوعی که در اینجا قابل توجه می باشد آن است که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نسبت به دیگر دستگاه های چاپ مانند سالونت و لاتکس بیشتر می باشد و این موضوع دلایل متعددی نیز دارد. به طور مثال، دستگاه های چاپ اکوسالونت دارای نازهای بیشتری نسبت به دیگر دستگاه های چاپ می باشند، همان طور که می دانید وجود نازل باعث خواهد شد تا کیفیت چاپ بالاتر رود و همچنین تاثیر بسیار مثبتی در عملیات چاپی دارد.

اما در خصوص قیمت اگر بخواهیم قیمت این جوهر را نسبت به دیگر انواع مختلف جوهر دستگاه چاپ بنر مقایسه کنیم، این نوع جوهر دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه می باشد و همچنین با توجه به ساختاری که دارد سازوکار آن بسیار پیچیده تر از بقیه می باشد.

حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این جوهر با توجه به قیمت بالایی که دارد چطور آن را مقرون به صرفه می دانیم؟ اما یکی از دلایل بسیار مهمی که آن را مقرون به صرفه می دانیم آن است که این جوهر که مورد استفاده ی دستگاه چاپ بنر اکوسالونت است، دوام دستگاه را افزایش می دهد و این برای اپراتور مهم ترین نکته می باشد. با این حال با توجه به ویژگی این نوع جوهر نیاز به چاپ کمتری خواهید داشت و این عامل خود موجب کاهش هزینه ها خواهد شد. از سوی دیگر مهم ترین دلیل اقتصادی دانستن این دستگاه ها این می باشد که نیازی به نصب تهویه های مختلف و تجهیزات مختلف جانبی نمی باشد. همچین یکی از مهم ترین خصوصیات جوهر اکوسالونت در این می باشد که میزان تولید ترکیبات مواد آلی فرار در آن بسیار پایین می باشد و نیازی به نصب تهویه نخواهید داشت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار