برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

یکی از مهم ترین مزایای آن مقرون به صرفه بودن آن می باشد که برای بسیاری از چاپخانه داران اهمیت بالایی دارد. یکی از دلایل بسیار مهمی که آن را مقرون به صرفه می دانند آن است که این جوهر با توجه به ساختاری که دارد، دوام دستگاه چاپ بنر را بالاتر می برد و کاملا برای زیست محیط به صرفه می باشد.

جوهر اکوسالونت که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد، و کیفیت بسیار خوب آن موجب خواهد شد تا چاپ کمتری نیاز باشد و همچنین هزینه ی کلی چاپ کاهش پیدا کند. با این وجود این دستگاه ها کاملا از لحاظ اقتصادی بهینه و به صرفه می باشند که کاملا مناسب برای دستگاه چاپ می باشد.

در واقع کاهش هزینه ها و بالا بردن کیفیت یکی از مهم ترین عواملی می باشد که برای دارندگان دستگاه چاپ بنر اهمیت بسیار بالایی دارد از همین رو آن ها می خواهند از جوهری استفاده کنند که هم مناسب برای دستگاه بنر مورد استفادشان باشند و هم کارایی خوبی داشته باشد.

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت یک دستگاه کاملا به صرفه و اقتصادی می باشد زیرا نیازی به نصب تجهیزات مختلف جانبی نخواهید داشت مانند دستگاه تهویه زیرا جوهری که برای این دستگاه استفاده می شود کاملا زیست محیطی می باشد و همچنین میزان ترکیبات مواد آلی که برای سلامت انسان ها مضر می باشد در این جوهرها کمتر می باشد و با این حال شما نیازی نخواهید داشت تا دستگاه تهویه را در چاپخانه ی خود نصب نمائید.

بازیافت جوهر اکوسالونت کاملا نسبت به دیگر انواع جوهرهای معمولی راحت تر می باشد و همچنین درصد بالایی در بازیافت دارند. حال چرا خواهیم گفت بالا بودن درصد بازیابی یکی از مزیت های جوهر اکوسالونت می باشد زیرا این عامل موجب می شود که درصد کمتری از جوهر به هدر رود و این عامل کاملا به سود صاحب دستگاه چاپ می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار