برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

و در صورتی که یکی از آن را در محیط کار و یا چاپخانه ی خود دارید حتما در این مورد کنجکاو می باشید که بدانید قیمت جوهر مصرفی آن به چه صورت است و در واقع چه نوع جوهری مناسب می باشد تا برای دستگاه چاپ بنر خود خریداری کنید؟

جوهر مصرفی دستگاه چاپ بنر بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا به هد دستگاه آسیبی وارد نکند. با این حال امکان دارد یکی از دغدغه های بسیاری از مخاطبان در این خصوص این باشد تا چه عوامل مهمی بر قیمت جوهر دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشد؟ بنابراین در این مطلب قصد داریم تا مواردی را در این خصوص مورد بررسی قرار دهیم؟

در صورتی که شما دارای چاپخانه ای هستید و در محیط کار خود به عنوان دارنده ی دستگاه چاپ بنر مشغول به کار هستید، شاید از مهم ترین دغدغه ها و مواردی که در خصوص دستگاه بنر ذهن شما را مشغول نگه داشته است قیمت رنگ دستگاه چاپ بنر می باشد.

در واقع تمامی هزینه های مربوط به مرکز چاپ به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهم ترین عاملی که در این خصوص تاثیر گذار می باشد و کاملا هم متغیر می باشد قیمت رنگ و جوهر دستگاه ها و ماشین های چاپ می باشد. مهم ترین دلیل آن هم این می باشد که قیمت رنگ جوهر کاملا تاثیر بسیار مستقیمی بر هزینه ی یک چاپخانه دارد بنابراین بایستی در این خصوص تصمیم گیری درستی لحاظ شود. حال چرا می گوییم هزینه ی دستگاه چاپ بنر تاثیر مستقیمی بر جوهر مصرفی دستگاه دارد؟

همان طور که می دانید دستگاه چاپ بنر دارای هزینه های مختلفی می باشد که شامل هزینه ی استهلاک و خرید هد برای دستگاه و همچنین لوازم جانبی و قطعات مختلف می باشد که کاملا بر روی هزینه ی نگهداری دستگاه بنر تاثیر گذار هستند و از جمله مهم ترین عامل نیز به شمار می روند اما مهم ترین هزینه که شامل استهلاک دستگاه می باشد، تاثیر بسیار مستقیم بر جوهر مورد استفاده ی دستگاه دارد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار