برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

برای بسیاری این امکان وجود دارد که بدانند این جوهر چه تفاوتی با دیگر جوهرها دارد. همچنین از این جوهر می توان برای چه نوع هدی استفاده کرد؟ آیا قیمت آن برای خرید مناسب می باشد؟ آیا دارای کیفیت مناسبی برای استفاده برای دستگاه چاپ بنر می باشد؟

شاید نام این جوهر در کارگاه ها و چاپخانه هایی که از این جوهر استفاده می کنند به گوش شما خورده باشد. و نکته ای در این خصوص وجود دارد آن است که از این جوهر می توان برای دستگاه های چاپ فلت بد یووی نیز استفاده کرد.

یکی از مواردی که در خصوص خرید و انتخاب جوهر مورد نظر خود بایستی در نظر داشته باشید آن است که حتما قبل از اقدام به خرید آن با نحوه ی عملکرد آن آشنایی داشته باشید. در واقع تنها نباید در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود به این موضوع توجه داشته باشید، بلکه بایستی در هنگام انتخاب جوهر برای آن نیز به این موضوع توجه نمائید.

در صورتیکه قصد دارید با دستگاه چاپ بنر روی انواع مختلفی از متریال ها و مواد مختلف عملیات چاپ را انجام دهید می توانید از این محصول با کیفیت استفاده نمائید. این جوهر در واقع مخصوص این می باشد که شما بتوانید رو مواد مختلف، عملیات چاپ را انجام دهید و همچنین باعث می شود توانایی دستگاه چاپ بنر شما بالاتر رود.

یووی از جمله جوهرهایی می باشد که می توان از آن برای انواع مختلفی از دستگاه های بنر صنعتی و ماشین های چاپ و کارگاهی استفاده کرد. یکی از نکاتی که در خصوص این نوع جوهر قابل ذکر آن است که فرآیند خشک شدن آن به وسیله ی نور ماوراء بنفش انجام می شود.

در واقع این نکته هم قابل ذکر است که ساختار جوهر یووی با جوهر اکوسالونت و سالونت متفاوت می باشد. به دلیل آن که تابیدن نور ماوراء بنفش باعث می شود تا جوهر واکنش نشان داده و زودتر خشک شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار