برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

جوهر UV یکی از بهترین و کاربردی ترین جوهرهای تخصصی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر و انواع مختلفی از دستگاه های چاپ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل بسیاری از اپراتورها برای ماشین های چاپی خود از این جوهر استفاده می کنند.

با این حال با توجه به مواردی که تا به اینجا ذکر کردیم این جوهر تفاوت بسیار زیادی با جوهرهای اکوسالونت و یا دیگر جوهرها ندارد. و فرآیندی که برای آن وجود دارد و برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد همانند دیگر دستگاه های چاپ می باشد.

به همین دلیل می توان گفت فرآیند این جوهرها تقریبا شبیه به یکدیگر می باشد و نوع عملکرد آن ها به این صورت که با پاشش جوهر روی یک سطح خاص عملیات چاپ را انجام می دهند. اما یکی از تفاوت های بسیار مهمی که جوهر uv با جوهرهای دیگر دارد آن است که پس از آن کار چاپ آن تمام شد، آنگاه به وسیله ی نور ماوراء بنفش، رنگ یووی بر روی سطح جوهر خشک خواهد شد و موجب برجسته نشان دادن آن می شود.

این جوهر یک مواد بسیار تخصصی و پرکاربرد می باشد که می توان از آن برای انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه های چاپ صنعتی استفاده کرد. همچنین این جوهر کاربرد بسیار زیادی برای دستگاه چاپ فلت بد دارد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم چاپ بنر با یووی آن است که به سرعت خشک خواهد شد و همچنین دیگر ویژگی بارز آن این است که موجب برجسته نشان دادن چاپ بر روی سطح بنر خواهد شد.

نکات بسیاری در خصوص کاربرد این جوهر و مصارف آن برای دستگاه چاپ بنر و فلت بد یووی وجود دارد که در مطلب بعدی آن ها را ذکر خواهیم کرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار