برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 جوهر مورد استفاده در دستگاه چاپ بنر روی وینیل

امروزه نسبت به 5 سال قبل کشور ما در تولید جوهر پیشرفت های وسیعی داشته است. به گونه ای که اگر در بازار بخواهید دنبال هر نوع جوهری بگردید می توانید آن را به راحتی پیدا کنید اما اگر می خواهید برای چاپ روی وینیل از جوهر خاصی استفاده نمائید بهتر است که قبل از خریداری آن حتما روی آن تحقیق لازم انجام دهید تا بتوانید در دستگاه چاپ بنرتان از آن استفاده کنید.

در صورتی که شما از بهترین دستگاه چاپ بنر و چاپگر استفاده می کنید و اطلاع داشته باشید چه مدیایی برای چاپ مناسب می باشد می توانید یک کار بسیار خوب و باکیفیت را ارائه دهید در صورتی که بدانید، جوهر مناسب مورد استفاده چه جوهری می باشد.

موضوعی که بسیار مهم است تا از آن اطلاع داشته باشید این است که بدانید عملکرد و کارایی هر جوهر برای چه چیزی استفاده می شود و روی چه مدیایی در دستگاه چاپ بنر کارایی مناسب خود را دارد. زمانی که صحبت از چاپ روی ونیل می شود تصمیم گیری کمی سخت تر خواهد شد. به دلیل آن که هر جوهری با هر دستگاه چاپ بنری سازگار نمی باشد و در صورتی که به جوهر مورد استفاده ی خود توجه نداشته باشید ممکن است دستگاه چاپی را خریداری نمائید که آن جوهر با آن سازگار نمی باشد و انتخاب شما محدود خواهد شد.

مثلا یک سری جوهرها هستند که به دستگاه چاپ اکوسالونت سازگار می باشند و نوع دیگر فقط به دستگاه چاپ بنر. جوهر اولترا جوهری است که با چاپگرهای گوناگون سازگار است و می شود از آن در دستگاه ها استفاده نمود. باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که هرنوع جوهر چه متالیکی یا وارنیشی یا مغناطیسی برای چه نوع دستگاه چاپی مناسب می باشد.

در صورتی که تصمیم گیری شما برای خرید جوهر مورد نیازتان قطعی شد باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را از کارخانه ی تولیدی خریداری نمائید یا از یک فرد ثالت خریداری کنید؟

نکته ی دیگری که باید حتما به آن توجه نمائید این است که انتخاب شما نباید حتما معطوف به سازگاری جوهر با دستگاه چاپ بنر باشد بلکه باید دقت نمائید که آیا جوهر انتخابی کارایی خود را روی مدیای دستگاه نشان می دهد یا مناسب برای مدیای ونیل نمی باشد؟ زیرا بیشتر فروشندگان جوهر دستگاه چاپ تنها به موضوع اول توجه می کنند و امکان دارد مشتری دچار سردرگمی شود یا انتخاب اشتباهی را در خرید جوهر انجام دهد. به همین دلیل باید حواستان باشد که جوهر مورد استفاده ی شما با مدیا هماهنگی لازم را داشته باشد.

بررسی موارد مختلف:

در ابتدا کسی که می خواهد کاری را انجام دهد بهتر است بداند که چه نوع جوهری متناسب با خدمتی که ارائه می کند مناسب می باشد. ممکن است یک جوهر با مواد افزودنی شیمیایی تشکیل شده باشد و یا بر پایه ی پیگمنت یا سالونت باشد.

جوهرهایی که بر پایه ی آب می باشند بیشتر در دستگاه های لارج فرمت کاربرد دارد. و مزایا و معایبی را دارا می باشند. مزیت آن این است که دارای گسترش وسیعی از رنگ ها می باشد اما مقاومت کمی دارند و به سرعت رنگشان می پرد.

البته نسل دوم این نوع جوهرها در برابر محو شدن بسیار مقاوم تر شده اند و رنگدانه این می باشند.

یکی از جوهرهایی که در دستگاه چاپ بنر مناسب و کاربردی برای ونیل می باشد، جوهر سالونت است که زودتر از جوهر پایه آب خشک می شود و مقاومت آن در برابر محو شدن بهتر است و خطری برای محیط زیست ندارد.

البته زمانی که میخواهید از این جوهر استفاده کنید بهتر است از لمینیت برای محافظت در برابر ساییدگی مدیا استفاده کنید. 

این موضوع بسیار مهم می باشد که انتخاب جوهر برای دستگاه چاپ بنر و یا دیگر دستگاه ها کاملا به نیاز مشتری بستگی دارد.

 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم