برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

به همین منظور در مطلب قبل به طور کامل ذکر کردیم یکی از مهم ترین عواملی که در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر از اهمیت بالایی برخوردار است. مراقبت های لازم از آن و سرویس نمودن دستگاه چاپ بنر به مدت دوره ای می باشد. در واقع نظافت دستگاه چاپ بنر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است  و همچنین پس از آن که اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود نمودید بایستی سرویس های روزانه یا هفتگی دستگاه را به طور منظم انجام دهید.

همچنین می توان پس از چندین بار استفاده از دستگاه چاپ بنر در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیرات جزئی و موردی داشت آن را توسط یک فرد کارآزموده و مجرب انجام دهید.

در صورتی که این کار را به مدت دوره ای و منظم انجام دهید دیگر ناچار نخواهید بود برای ایجاد مشکل بزرگ برای دستگاه چاپ بنر قطعات آن را تعویض نمائید و یا حتی ناچار به فروش آن گردید. این اعمال باعث می شود تا عملکرد شما در خصوص کار با دستگاه چاپ بنر بالاتر رود و همچنین باعث بالاتر رفتن سود و راندمان کاری می گردد.

در واقع نظافت دستگاه چاپ بنر و سرویس و رسیدگی آن به طور منظم می تواند مزیت های مختلفی هم برای دستگاه چاپ داشته باشد و هم برای کارفرما که در اینجا به چندین مورد از آن اشاره خواهیم کرد:

با توجه به آن که نظافت روزانه و سرویس دستگاه چاپ بنر مزیت های مختلفی برای کاربر می تواند داشته باشد با این حال مهم ترین آن کاهش تعداد توقف های دستگاه در حین کار می باشد که این کار نیاز به انجام تعمیرات طولانی را، یا کاهش خواهد داد و یا از میان می برد و همین عامل خود نیز موجب می شود تا هزینه های ناشی از خسارت کمتر گردد و این خود مانع بروز توقف های تعمیراتی خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار