برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نگهداری بهتر دستگاه چاپ بنر

در صورتی نازل ها دچار گرفتگی هد خواهند شد که گرد و خاک در آن محل زیاد باشد و در قسمت ها و بخش های مختلف دستگاه چاپ بنر که با روغن کار می کند مقدار زیادی خاک جمع شده باشد، در این صورت باعث به وجود استهلاک در آن قسمت از دستگاه چاپ بنر خواهد و دستگاه به درستی کار نخواهد کرد.

نکته ی دیگری که باید به آن بسیار توجه داشته باشید تمیز بودن دستگاه چاپ بنر در ساعات پایانی کار می باشد.

برای تمیز نگاه داشتن دستگاه کافیست جوهرهای اضافی که به وسیله ی اپراتور یا پرچ کردن روی دستگاه ریخته شده است را تمیز کنید.

نکته ی سوم: برای دستگاه چاپ بنر خود جوهر مناسبی خریداری نمائید.

خرید جوهر چاپ و بنر و قطعات و ملزومات مختلف  جزء تخصصی ترین کارهای این حرفه می باشد . شخصی که قصد دارد بهترین و با کیفیت ترین نوع برند از این جنس ها را بخرد بهتر است تحقیقات کافی در این مورد داشته باشد و سپس آن را از یک شرکت معتبر خریداری نماید. زیرا خرید یک جوهر یا ملزومات جنس خوب نقش بسیار موثری در بهتر نگه داشتن دستگاه چاپ بنر نیز دارد.

نکته ی چهارم: استفاده از نوسان گیر برق، UPS یا متوقف کننده ی لایزر، چاه ارت و همچنین متصل نمودن سیم ارت به بدنه دستگاه چاپ بنر و کیس یکی دیگر از نکات بسیار مهمی می باشد که در حفظ بهتر دستگاه شما را یاری می کند. زیرا رعایت نمودن این موارد برد دستگاه را ایمن نگه می دارد و باعث جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی خواهد شد.

نکته ی پنجم: شستن به موقع هدها و روغن کاری دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر و قطعات موجود در آن از قبیل: ریل هدایت کننده ی کرییج و واگن پشت کرییج و چرخ دنده باید آخر هر ماه روغن کاری شوند. بهتر است در آخر هرماه برای لغزنده کردن تسمه های داخل دستگاه به جای روغن از صابون خشک استفاده شود.

در صورتی که دستگاه چاپ بنر شما نو می باشد می توانید به جای شستشوی آن در پایان هرماه، هر 2 ماه یک بار این کار رو انجام دهید. ابتدا شلنگ های موجود در دستگاه را با استفاده از پرچ کردن خالی کرده و سپس آن را در داخل مخزن سالونت قرار دهید تا دستگاه چاپ بنر، سالونت را به جای جوهر جابه جا نماید و با این روش تمام مسیر شلنگ و پمپ و فیلترها شستشو داده می شود

نکته ی ششم: عدم دسترس دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر به دلیل آن که دارای قطعات حساس الکتریکی می باشد نباید در دسترس عموم افراد قرار گیرد. نکاتی از قبیل قرار ندادن ابزار و دستگاه تیز و برنده بر روی دستگاه و تکیه ندادن به آن و دست نزدن به هد و کابل دستگاه چاپ نبر بسیار مهم می باشد. زیرا بدن انسان دارای الکتریسیته ساکن می باشد و در صورتی به هد، کابل و یا برد دست بزند امکان دارد این الکتریسیته به دستگاه انتقال داده شود و در نهایت باعث خرابی هد یا برد می شود.

نکته ی آخر تنظیم دما و رطوبت برای دستگاه

بهترینی دمای یک محیط در بیشترین نقاط کشور بین 26 – 30 درجه می باشد و همچنین میزان رطوبت موجود در چاپخانه یا کارگاه بین 40 تا 60 درجه می باشد که تاثیر بسیار زیادی در نگهداری بهتر دستگاه می باشد. بهتر در محل نصب دستگاه چاپ بنر از دستگاه تهویه مناسب استفاده شود.

نکاتی در خصوص قبل از چاپ بنر

بهتر است قبل از چاپ طرح موجود روی بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر طرح توسط مشتری تایید گردد به دلیل آن که این طرح ها با کامپیوتر طراحی می شود می توان آن را به سلیقه ی مشتری تغییر داد. عکس باید در رزولوشن بالا باشد که پس از چاپ کیفیت آن پایین نیاید.

بهتر است متن بنر کوتاه باشد و به گونه ای باشد که مفهوم جمله را به خواننده به خوبی برساند. بهتر است بر روی بنر شعار یا لوگوی قابل فهم چاپ گردد و از نوشتن متن های اضافی خودداری شود. فونت استفاده شده نازنین و یکان باشد. برای متن انگلیسی از فونت Sans seif و فونت ترافیک برای اعداد یا شماره تلفن استفده شود. 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم