برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در مطلب قبلی ذکر کردیم عده ای از چاپخانه داران به گونه ای فعالیت می کنند که هرروز از دستگاه چاپ بنر خود استفاده می کنند و اگر هم بخواهند مدتی هم از این کار دست بکشند به مدت سه یا چهار روز کمتر دستگاه چاپ بنر خود را متوقف می کنند.

با این حال برای آن که بخواهند دوباره اقدام به شروع کار با دستگاه چاپ بنر خود بکنند بایستی در اقداماتی یک تستی از دستگاه چاپ بنر خود بگیرند که هم جوهر باقیمانده از دستگاه را خارج بکنند تا آسیبی به هد دستگاه بنر وارد نگردد و هم دستگاه آماده برای عملیات چاپی بعدی باشد که نکته ای که در اینجا مد نظر آن است که این کار بایستی دوره ای و هرروز یا حداقل یک روز در میان انجام شود.

اما این بار قصد داریم درباره ی چاپخانه هایی صحبت کنیم که قصد دارند به مدت ده یا روز حتی بیشتر به دستگاه چاپ بنر خودشان استراحت دهند و برای این کار بایستی به نکات بسیاری نیز توجه داشته باشند تا بتوانند دوباره از دستگاه بنرشان استفاده نمایند.

به طور مثال زمانی که چاپخانه ای در تعطیلات نوروز به مدت چندین روز از دستگاه چاپ استفاده نکند بایستی چه اقداماتی در این خصوص انجام دهد؟

در واقع افرادی که این کار را انجام می دهند یعنی به مدت چندین روز کار با دستگاه چاپ بنر خود را متوقف می کنند، بایستی اقداماتی ویژه ای انجام دهند تا مشکلی برای دستگاهشان به وجود نیاید.

در اولین گام کاری که بایستی انجام دهند آن است که کل مسیر جوهر را از دستگاه تخلیه نموده و آنگاه به جای جوهر از سالونت استفاده کنند و در اقدامی بایستی کاری کنند که کل هد آغشته به جوهر سالونت شوند که به بیان دیگر میتوان گفت هدها کف بشوند.

اما امکان دارد این سوال برای شما پیش بیاید که این اقدام چگونه و به چه نحوی بایستی صورت بگیرد که در مطالب بعدی به آن خواهیم پرداخت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار