برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به آن که هد دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین قطعات درونی این دستگاه می باشد با این حال بایستی مراقب بود تا در طول توقف دستگاه بنر و همچنین مواقعی که از آن استفاده نمی شود و یا حتی مواقعی که از آن استفاده های زیادی می شود دچار آسیب نگردد و این نکته ی بسیار ضروری و مهمی می باشد که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر بایستی به آن توجه داشته باشید.

همانطور که در مطلب قبل ذکر کردیم بعضی از چاپخانه داران چند روزی را به دستگاه چاپ بنر خود استراحت می دهند و همچنین این زمان ممکن است به مدت 10 روز یا حتی بیشتر به طول بیانجامد. اما بایستی مراقبت های لازمی را در این خصوص انجام دهند و حتی مراقبتی که در این خصوص انجام می دهند بایستی با دقت بیشتری در اینگونه مواقع انجام گیرد.

در اولین اقدامی که انجام خواهند داد بایستی در ابتدا شلنگ جوهر دستگاه چاپ بنر را به طور کامل از گالون های جوهر خارج نمایند و آنگاه کار کلین هدها را با دقت بسیاری انجام دهند تا هیچگونه اثری از جوهر بر روی هد باقی نماند و در نهایت بایستی به وسیله ی پمپ جوهر کار تخلیه مسیر جوهر را از دستگاه چاپ بنر انجام دهند.

یکی از موضوعات مهمی که در این خصوص وجود دارد آن است که پس از آن که کار تخلیه ی جوهرها از دستگاه چاپ بنر انجام شود بعضی از مدل های دستگاه بنر دارای سیستم های پیشرفته هوشمند هشداری هستند که هشدار یا اخطاری را به کاربر صادر می کنند. در رابطه با این موضوع هیچگونه نگرانی به خود راه ندهید زیرا این پیغام هشدار به این دلیل صورت می گیرد تا به کاربر بفهماند هیچگونه جوهری در درون دستگاه چاپ بنر وجود دارد.

در صورتی که با این پیغام مواجعه شدید می توانید دستگاه بنر خود را خاموش نموده و آنگاه دوباره روشن نمائید. پس از آن که دستگاه چاپ بنر را روشن نمودید می توانید شلنگ ها را درون سالونت قرار دهید حال با این اقدام شما، کل مسیر شلنگ و هد های دستگاه چاپ بنر آغشته به سالونت شده اند.

در ادامه اقداماتی که بایستی در این خصوص انجام دهید را به طور کامل ذکر خواهیم کرد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار