برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

امروزه با پیشرفته شدن سیستم های امروزی دستگاه چاپ بنر، این دستگاه ها نیز می توانند طیف های مختلف رنگی را به چاپ برسانند البته نکته ای که در اینجا مد نظر است استفاده از این رنگ ها و چگونگی کاربرد آن کاملا به هنر طراح بنر بستگی دارد.

استفاده از این رنگ ها بایستی کاملا آگاهانه باشند و بایستی به گونه باشد که باعث جذب مشتری نگردد و نه آنکه مشتری را از خود دور کند. سه رنگ اصلی می تواند کاربرد خوبی در چاپ بنر داشته باشد اما نکته ای که در اینجا مد نظر آن است که به هیچ عنوان نباید رنگ زمینه با رنگ متن در یک طیف باشند. بهتر است قبل از چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر به این موضوع نیز توجه داشته باشید که از رنگ های متضاد و متناسب با آن محل نیز استفاده نمائید. در صورتی که در حال انجام طراحی بنر مورد نظر خود هستید و با دستگاه چاپ بنر کار می کنید حتما توجه داشته باشید که چگونگی انتخاب رنگ متن و به خصوص رنگ زمینه ی بنر را برای مشتریان خود شرح داده و آنگاه این موضوع را برای آن ها شرح دهید که استفاده از رنگ های متضاد و خوانا تا چه حد می تواند در جذب مشتری و خوانایی بنر تاثیرگذار باشد.

محتوای بنر

دستگاه چاپ بنر یکی از ابزارها و تجهیزات بسیار پیشرفته ای در صنعت تبلیغات می باشد که این قابلیت را دارد که نوشته ها و تصاویر مختلف را به چاپ برساند و همچنین از حروف ریز تا جزئیات را به خوبی مورد نمایش قرار دهد. به همین منظور ما به شما این موضوع را متذکر خواهیم شد در صورتی که از دستگاه بنر با کیفیتی استفاده می کنید، نگرانی از بابت چاپ آن نداشته باشید و به محتوای بنر خود خود توجه بیشتری داشته باشید.

همان طور که قبلا ذکر کردیم کسانی که بنر های مختلفی را در خیابان میبیند در یک لحظه تنها جذب آن می شوند و به راحتی از کنار آن خواهند گذشت به همین منظور حتما بایستی به محتوای بنر خود توجه ویژه ای داشته باشید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار