برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

توجه به این تمامی نکات خود نیز می تواند عاملی برای جذب و یا حتی دفع مشتری باشد. اما در این مطلب قصد داریم درباره ی کیفیت تصاویری که قرار است با دستگاه چاپ بنر چاپ گردد موارد بیشتری را بیان کنیم.

یکی از موضوعاتی که ممکن است ذهن بسیاری از چاپخانه داران و اپراتورها را درگیر کند کیفیت تصاویر می باشد. این موضوع حتی می تواند کارایی و عملکرد دستگاه چاپ بنر شما را زیر سوال ببرد.

یکی از نکات بسیار مهمی که در خصوص میزان کیفیت تصاویر وجود دارد آن است که بهتر است تصاویری را به چاپ برسانید که دارای عمق 72dpi باشد و در مقیاس صد در صد تصاویر بنر چاپ گردد. در صورتی که می خواهید تصاویر خود را در بنر با مقیاس های بسیار بزرگی به چاپ برسانید به طور مثال این مقیاس می تواند به اندازه ی 5 متر در 2/5 متر باشد، بنابراین این امکان برای چاپگر وجود خواهد داشت تا تصاویر را در دستگاه بنر همسان سازی نماید. اما یکی از موضوعات بسیار مهمی که در این خصوص از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است نتیجه ی نهایی کار می باشد.

سرچ در سایت گوگل می تواند یکی از مناسب ترین راه حل هایی باشد که به شما کمک خواهد کرد تا در نتایج، تصاویر مناسب و مثبتی را پیدا کنید و همچنبن گوگل دارای یک سرویس بسیار خوبی می باشد که شما می توانید به وسیله ی آن تصاویر با کیفیت بالایی را پیدا کنید. بنابراین یکی از موضوعات بسیار مهمی که در چاپ تصاویر توسط دستگاه چاپ بنر وجود دارد آن است که تصاویر مطلوبی را برای چاپ انتخاب نمائید تا میزان تاثیرگذاری بنر شما بالاتر برود.

یکی از موضوعات دیگری که در این خصوص وجود دارد آن است که در صورتی که قصد دارید از محصولات شرکت در بنر عکس بذارید باید حتما تصاویری با کیفیت بالا و با نورکافی از محصولات خود بگیرید و این تصاویر حتما باید از چندین زاویه ی مختلف باشد.

در واقع شما در صورتی می توانید بهترین نتیجه را کسب نمائید که یک عکس حرفه ای از محصول بگیرید و برای این کار نیز می توانید یک عکاس حرفه ای را به کار بگیرید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار