برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر مطالب مربوط به جوهر مصرفی دستگاه چاپ بنر سایت ما را مطالعه کرده باشید این موضوع را خواهید دانست که امروزه بسیاری از انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر، جوهرهای سالونت و اکوسالونت را پشتیبانی می کنند به همین دلیل در صورتی که قصد دارید سفارش بنری را برای چاپ دهید بایستی حتما به اپراتور دستگاه بنر اطلاع دهید که بنر را می خواهید در چه محلی نصب نمائید تا او با توجه به شرایط موجود از مناسب ترین جوهر استفاده کند.

استفاده از مناسب ترین دستگاه چاپ بنر و همچنین استفاده از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع جوهر نیز می تواند نقش به سزایی در چاپ بنر داشته باشد این دو عامل مهم، فاکتورهای بسیار مهمی هستند که در کیفیت چاپ بنر و خروجی نهایی کاملا دخیل می باشند.

موارد بسیاری را در خصوص جوهرهای خوب و با کیفیت بیان کردیم و دانستید که جوهر اکوسالونت از هر حیث مناسب تر برای انجام چاپ می باشد زیرا نه تنها سازگاری بسیار خوبی با انواع مختلفی از هدها دارد بلکه سازگاری بسیار خوبی هم با محیط زیست دارد و می توان از آن در محیط های بسته استفاده نمود. در حالی که جوهرهای دیگر مانند جوهر سالونت این قابلیت را ندارند و در صورت استفاده از آن ها یا باید از ماسک مخصوص استفاده کنید و یا از تهویه ی مناسب برای چاپخانه ی خود استفاده کنید، این جوهر برای محیط های باز مناسب می باشند. جوهر اکوسالونت کاملا جوهری اکوسیستمی می باشد بنابراین می توان از آن برای چاپ انواع مخلتفی از بنرها و کاغذ دیواری ها، استیکرها و موارد مختلف بسیاری استفاده نمود.

در صورتی که چاپخانه ای دارید و کار چاپ با دستگاه چاپ بنر را انجام می دهید حتما از محل نصب پرس و جو داشته باشید و شرایط موجود را برای شخص سفارش دهنده توضیح دهید. این موضوع موجب می گردد شخص دوباره برای انجام سفارشات دیگر به کارگاه شما مراجعه کند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار