برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم اپراتور دستگاه بنر باید به دستگاه و یا ماشین چاپی که با آن کار می کند به عنوان یک منبع دانش و تجربه بنگرد و نه به عنوان وسیله ای برای پر کردن تایم کاری و گذراندن ساعت. به همین دلیل بهتر است در مواجهه با کار خود نیز نگاهی مغرورانه نداشته باشد و با روحیه ای پذیرا نیز مشتاق یادگیری در زمینه ی کاری خود باشد.

بنابراین اپراتور دستگاه چاپ بنر باید حتما پس از پایان تایم کاری مقرر، کارهای مختلفی از قبیل نظافت و کنترل و بررسی معمول آن را نیز انجام دهد. او حتما باید بررسی لازم و بازرسی به خصوص را در زمان مقرر انجام دهد و زمان کافی را برای آن بگذارد و دستورالعمل های لازم را به دقت انجام دهد.

موضوعی که در اینجا قابل ذکر است آن است که بعضی از کارفرمایان، کنترل و بازرسی و رعایت دستورالعمل های مربوط به بازرسی و تعمیرات و نظافت را نوعی اتلاف وقت می دانند و همچنین به آن به عنوان عاملی برای توقف دستگاه چاپ بنر نگاه می کنند، با این حال سعی خواهند کرد که به جای بررسی اینگونه از موارد جزئی بیشتر زمان کار را در پی داشته باشند. با این حال این بازرسی ها و تعمیرات روتین و جزئی برای دستگاه بنر لازم می باشد و برای افزایش طول عمر دستگاه چاپ بنر و همچنین هد دستگاه نیز این دستورالعمل ها را به صورت دوره ای انجام دهید.

کاهش اینگونه از اقدامات و تعمیرات و بررسی های لازم دستگاه چاپ بنر خود موجب می شود تا دستگاه بنر دچار مشکلات عدیده ای گردد که گاها نیز غیر قابل جبران خواهد بود.

بی توجهی به این موارد موجب می شود تا اشکلات و ایرادات دستگاه چاپ بنر و همچنین عواملی که موجب اختلال در دستگاه چاپ بنر می شود افزایش  یابد و خسارت سنگینی به دستگاه بنر نیز وارد گردد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار