برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

قیمت دستگاه چاپ اکوسالونت با توجه به شرایط گوناگون می تواند در محدوده ی وسیعی نیز تغییر کند و همچنین با توجه به سرعت عمل دستگاه چاپ بنر، کارایی چاپ، اندازه ی چاپ دستگاه بنر و همچنین موارد دیگر نیز قابل تغییر می باشد. به همین منظور در صورتی که بودجه ی خاصی را در نظر دارید می توانید از فروشنده ی دستگاه های چاپ بخواهید با توجه به قیمت مد نظر شما مناسب ترین گزینه را پیشنهاد دهند. در واقع آن ها نیز می توانند دستگاه چاپ بنر یا دستگاه چاپ اکوسالونتی را به شما پیشنهاد دهند که کاملا متناسب با بودجه ی شما می باشد.

اندازه دستگاه چاپ اکوسالونت

یک موضوعی که در اینجا روشن است اندازه ی بسیاری از دستگاه های چاپ اکوسالونت و حتی دستگاه چاپ بنر با یکدیگر مشابه می باشد. حتی اندازه ی پوسترهای تبلیغاتی که به وسیله ی اینگونه از ماشین های چاپ به چاپ میرسد نیز با یکدیگر مشابه می باشد و در محدوده ی استاندارد نیز قابل تغییر می باشند.

نکته ای که در اینجا مدنظر است آن است که اندازه ی دستگاه چاپ اکوسالونت یا دستگاه چاپ بنر در محدوده ی استاندارد و با توجه به استانداردهای بین المللی نیز در نظر گرفته می شود و تنها در نوع مرکب یا جوهر نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.

موضوعی که در اینجا مشخص است آن است که هرچه اندازه ی دستگاه چاپ بنر بیشتر باشد، تفاوت بیشتری در قیمت آن نیز محسوس خواهد بود و همچنین قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت و در صورتی که دستگاه چاپ بنر یا دستگاه چاپ اکوسالونت دارای اندازه ی بزرگ تر و بدنه ی صنعتی باشند دارای امکانات بیشتری خواهند بود.

همان طور که قبلا ذکر کردیم در هنگام خرید دستگاه چاپ اکوسالونت نیز بایستی حتما تناسب بین اندازه دستگاه و کارگاه نیز در نظر گرفته شود و فضای کافی را در این خصوص رعایت نمائید و همچنین شما نیز می توانید با توجه به بودجه ی مورد نظرتان اندازه دستگاه چاپ بنر را مشخص نمائید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار