برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ اکوسالونت و سالونت دو دستگاه چاپ بنر بسیار پرکاربرد و معروف می باشند که امروزه بسیاری از چاپخانه داران از این دستگاه برای امور چاپی خود استفاده می کنند. با این حال در این مطلب قصد داریم درباره ی مشخصات کلی دستگاه چاپ اکوسالونت مواردی را ذکر کنیم.

مشخصات دستگاه چاپ اکوسالونت

اکوسالونت نوعی از دستگاه چاپ بنر می باشد که با توجه به آن که برای آن از جوهر اکوسالونت استفاده شده است بنابراین دارای چنین نامی می باشد. همان طور که قبلا ذکر کردیم جوهری که برای این مدل دستگاه استفاده می شود بر پایه حلال زیست تخریب پذیر می باشد که مواد رنگی درون مرکب این جوهر نیز معلق گشته اند. جوهر دستگاه چاپ بنر اکوسالونت هیچ گونه بویی ندارد و شاید می توان گفت در زمان های خاصی امکان دارد بوی کمی را از خود ساطع نماید.

نوع مرکب و جوهری که برای این مدل از دستگاه چاپ استفاده می گردد، نوع خاصی می باشد که موجب افزایش کیفیت و رزولوشن تصاویر خواهد شد و این مورد در کیفیت چاپ نیز تاثیر بسیاری دارد.

همچنین می توان گفت برای دستگاه اکوسالونت، هدی که برای این نوع دستگاه ها وجود دارد نازل های خاصی برای آن ها استفاده شده است که اندازه ی بسیار کوچکی دارد و می تواند قطرات جوهر را تا کمتر از 10 پیکولیتر نیز بپاشد. زمانی تصاویر بنر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود که حجم این نازل ها کوچک تر باشد و حجم رنگی بسیار کمی را بپاشد.

بیشتر دستگاه های چاپ اکوسالونت برای برنامه ها و کاربردهای داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال می توان گفت امروزه از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت برای محیط های خارجی هم استفاده می گردد که این عامل خود نیز موجب می گردد تا موارد استفاده ی این دستگاه ها افزایش یابد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار