برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

با توجه به این ویژگی شیمیایی دستگاه چاپ بنر می توان گفت جوهرهای سالونت مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر دارای بوی بسیاری شدیدی هستند و در صورتی که شخصی به مدت طولانی در معرض اینگونه از جوهرها قرار بگیرد احتمال به خطر افتادن سلامت وی وجود خواهد داشت.

جوهرهای سالونت بنر با توجه به ساختار شیمیایی که دارند بنابراین بهتر است از آن ها در محیط های آزاد استفاده گردد البته بهتر است این نکته را نیز یادآور شویم که با توجه به آن که مواد شیمیایی این گونه از جوهرها به نسبت قوی تر و پیچیده تر خواهد بود بنابراین می توانید از آن در محیط های گوناگونی استفاده نمائید و در واقع مسئله ی خاصی در صورت استفاده از آن در محیط های مختلف به خصوص محیط های باز و بیرونی نخواهید داشت.

به طور معمول جوهرهای سالونتی که برای دستگاه چاپ بنر استفاده می گردند، نسبت به نور خورشید و آب نیز مقاوم می باشند. با توجه به این ویژگی بسیار مفید می توان گفت از این جوهرها می توان در شرایط مختلف آفتابی و بارانی هم استفاده نمود بدون آن که نگرانی از بابت خراب شدن بنرهای چاپ شده داشته باشید.

نازل های دستگاه چاپ سالونت که درون هد قرار دارند دارای اندازه ی به نسبت بزرگی می باشند و همچنین می توان گفت اندازه ی آن ها بین 30 تا 80 پیکولیتر می باشد و قابل تغییر نیز می باشد. موردی که در اینجا قابل ذکر است آن است که در صورتی که اندازه ی نازل بزرگ تر باشد امکان افت کیفیت نصویر نیز وجود خواهد داشت، اما با توجه به این موضوع که از آن برای معرفی کالاهای بیرونی استفاده می گردد و از فواصل دور دیده خواهد شد بنابراین این مسئله اهمیت چندانی ندارد و می توان این افت کیفیت را نادیده گرفت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار