برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

به همین منظور باید معیارهای خرید خود را مشخص نموده و اهداف خود را تعیین نمائید و بدانید هرکدام از دستگاه های چاپ بنر اکوسالونت و سالونت به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرند و برای چه اهدافی مشخص شده اند.

هدف از خرید دستگاه چاپ بنر تنها عملیات چاپی با استفاده از بنر نمی باشد بلکه می توان به وسیله ی این دستگاه چاپ بنر متریال های مختلفی را به چاپ رساند و یا پوسترها و یا تابلوهای تبلیغاتی مختلفی را به چاپ رسانید. چندین پارامتر مشخص و معین برای دستگاه چاپ اکوسالونت و سالونت وجود دارد که یکی از آن ها قیمت دستگاه چاپ بنر می باشد که در این مطلب قصد داریم به آن می پردازیم.

قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت یا سالونت

موردی که در اینجا قابل بحث و بررسی می باشد آن است که قیمت دستگاه اکوسالونت به نسبت دستگاه های سالونت بیشتر می باشد بنابراین در صورتی که قصد دارید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت مورد نظر خود را خریداری نمائید بایستی هزینه ی بیشتری را انجام دهید و همچنین موضوعی که در اینجا قابل ذکر می باشد آن است که دلایل مختلف بسیاری وجود دارد که برای افزایش قیمت این مدل از دستگاه چاپ بنر وجود دارد.

یکی از مهم ترین دلایلی که موجب بالاتر رفتن قیمت دستگاه اکوسالونت می شود کیفیت بالای تصاویری می باشد که بدین وسیله به چاپ می رسند و همچنین بالا بودن کیفیت این دستگاه ها به دلیل نازل های کوچکی می باشد که در هد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت قرار دارد. همچنین نیاز به پوشش شیمیایی و همچنین گران بودن جوهر چاپ دستگاه چاپ بنر خود عامل دیگری برای بالاتر بودن قیمت این دستگاه نیز می باشد که با توجه به این موضوع خواهیم گفت بایستی هزینه ی بیشتری را در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر اکوسالونت در نظر داشته باشید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار