برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

جوهرهای سالونتی که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند دارای مواد فرار و معطری می باشند که مقاومت بالاتری نسبت به نور خورشید و آب دارند اما موردی که در خصوص این نوع جوهرها وجود دارد آن است که بایستی از آن ها در محیط باز و یا هوای آزاد استفاده نمود.

از سوی دیگر می توان گفت دستگاه چاپ اکوسالونت دارای داوم کمتری به نسبت به جوهرهای سالونت می باشند به همین دلیل دیرتر خشک می شوند و با توجه به خواص شیمیایی که دارند ماده ی خطرناکی محسوب نمی گردند و حتی می توان از آن ها در محیط های بسته استفاده نمود.

خطرناک بودن و مضر بودن یک جوهر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که شامل بوی بد آن می باشد که امکان بروز مشکلات ریوی و تنفسی را برای فرد ایجاد می کند و همچنین وجود مواد شیمیایی مضر و دیگر عوامل مختلف نیز می تواند موجب بروز مشکلات عدیده ای برای شخصی باشد که با جوهر دستگاه چاپ بنر کار می کند، با این حال بهتر است متناسب با نوع کارایی خود و یا با توجه به چاپی که انجام می دهید و یا نوع دستگاه چاپ بنر مصرفی باید جوهر مناسبی را برای کار انتخاب کنید، حتی با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد با توجه به نوع محیطی که دستگاه بنر شما در آنجا قرار دارد بهتر است در خرید جوهر مصرفیتان تصمیمات لازم را انجام دهید.

بوی حلال جوهر اکوسالونت

حال در اینجا قصد داریم درباره ی بوی جوهرهای حلال صحبت کنیم که کاربردهای بسیاری برای دستگاه چاپ اکوسالونت و دستگاه بنر دارند.

جوهرهای سالونت با توجه به ساختاری که دارند و خواص شیمیایی که دارند، بودار تولید می گردند و بر پایه ی حلال شیمیایی می باشند و این خاصیت موجب می شود در صورتی که از آن در محیط بسته و در یک کارگاه استفاده می نمائید حتما باید از یک دستگاه تهویه استفاده نمائید به دلیل که آن بوی زیادی را از خود ساطع می کنند. اما جوهرهای اکوسالونتی که برای دستگاه های اکوسالونت مورد استفاده قرار می گیرند دارای چنین ویژگی نمی باشند و با توجه به بی بو بودن آن مشکلی برای فرد مصرف کنند به وجود نخواهد آورد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار