برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

بین سرعت و کیفیت در چاپ، رابطه ی معکوسی وجود دارد به این معنا در صورتی که قصد داشته باشید بنری را به چاپ برسانید که از لحاظ کیفیت بسیار خوب باشد و تصویر با وضوح و کیفیت بالا را به چاپ برساند می توانید سرعت حرکت هد و غلتک را پایین بیاورید و همچنین در صورتی که نیازی به کیفیت چندانی نداشته باشید، سرعت و حرکت هد در چاپ باید بالاتر باشد.

یک پس اصطلاحی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد و در مواقعی به کار خواهد رفت که هر باریکه عرض یک بار هد روی آن حرکت و چاپ را انجام دهد.

در صورتی که چاپ با دستگاه چاپ بنر به صورت تک پس انجام شود، آنگاه در صورتی که هد تنها یک روی باریکه ی بنر یا فلکسی یا هر نوع متریال دیگر عبور کند آنگاه آن باریکه می تواند یک تصویر را به طور کامل به چاپ برساند و آنگاه با چرخش دوباره غلتطک به مقدار کم، دوباره این عمل برای باریکه ی بعدی تکرار می گردد تا هد از آن عبور کند.

حال در صورتی که چاپ به صورت دو یا چهار پس باشد، هرباریکه ای که هد می خواهد از آن عبور کند به دو یا چهار نوار باریکتر تقسیم خواهد شد و هد برای آن که آن قسمت را رنگ آمیزی کند باید از هر نوار، دو یا چهار بار تردد کند. پس در این صورت نتیجه خواهیم گرفت که هرچقدر تعداد پس چاپ بیشتر باشد، آنگاه در سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار خواهد بود و سرعت آن را کمتر خواهد کرد اما در واقع موجب بالا رفتن کیفیت تصویر خواهد شد و تعداد نقاط در تصویر و تفکیک رنگ ها در هر محدوده واضح تر و بالاتر خواهد بود.

یکی از پرکاربرد ترین حالت هایی که برای چاپ با دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد، حالت دو پس می باشد. به دلیل آن که بین سرعت و کیفیت تصویر نیز تعادل خوبی را به وجود خواهد آورد و در واقع حالت مطلوب تری خواهد بود. همچنین در صورتی که شاسی دستگاه محکم تر و بدنه ی آن سنگین تر باشد، موجب لرزش کمتر دستگاه و حرکت هد می شود و تصویر با کیفیت با وضوح بالایی را به وجود خواهد آورد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار