برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

رعایت اصول بهداشتی توسط کاربر دستگاه چاپ بنر و همچنین استفاده از تهویه مناسب در محل نصب دستگاه بنر، از جمله موارد مهم دیگری می باشد که در هنگام استفاده از این دستگاه قابل توجه می باشد.

امروزه بسیاری از دستگاه های بنر، دارای یک فن یا خشک کن می باشند که این قابلیت بسیار مهمی می باشد که موجب می گردد بنری که آماده چاپ است به سرعت خشک گردد و همچنین تصاویر بهتری را به چاپ برساند.

حال در این مطلب قصد داریم درباره ی نظافت دوره ای دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان کنیم. برای بسیاری از دستگاه های صنعتی، موردی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد رعایت نظافت و بازرسی دستگاه به صورت دوره ای می باشد. اپراتور یا شخصی که با این دستگاه چاپ کار می کند بایستی تسلط کافی به نوع و مدل دستگاه چاپ و همچنین ساختار دستگاه چاپ بنر داشته باشد و بتواند به خوبی دستورالعمل های مرتبط با هر مدل از دستگاه بنر و مشخصات آن و ویژگی هر مدل را مطالعه نموده و آن را به خوبی در نظر داشته باشد. البته ذکر این نکته نیز لازم می باشد که امکان دارد هر هرکدام از این دستورالعمل ها و مشخصه های مدل دستگاه چاپ بنر با مدل دیگر نیز متفاوت باشد.

اپراتور حتما باید دستگاه چاپ را تحت کنترل خود قرار ددهد و نسبت به آن نیز حساس و دلسوز باشد و به چگونگی عملکرد آن و دستورالعمل های مرتبط با آن اشراف کامل نیز داشته باشد.

همچنین این موضوع نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که هر مدل از دستگاه چاپ بنر با مدل های دیگر آن متفاوت می باشد، بنابراین اپراتور باید در خصوص کار با آن آموزش های لازم را دیده باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار