برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

این نوع جوهر دارای ترکیبات خاصی می باشد به همین دلیل در صورت استفاده از آن خواهید توانست بنرهایی را به چاپ برسانید که دارای رزولوشن بالایی باشد.

نازل های خاصی برای هد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت وجود دارد که دارای اندازه های بسیار ریز و کوچکی می باشد و توانایی پاشش قطرات جوهر پایین تر از 10 پیکولیتر را خواهد داشت.

در صورتی تصویر در دستگاه چاپ بنر با کیفیت بسیار بالایی به چاپ می رسد که اندازه ی نازل های هد دستگاه اکوسالونت ریزتر و همچنین قطر رنگ هایی که پاشش می کنند کمتر باشد در این صورت تصاویر باکیفیتی نیز به چاپ خواهند رسید.

در صورتی که دقت لازم به تصاویر دیجیتالی داشته باشید و همچنین معیارهای پیکسل را به خوبی بشناسید و با این اصطلاح در تصاویر آشنا باشید باید این موضوع را بدانید که هرچه قدر تعداد پیکسل های یک تصویر بیشتر باشد آن گاه کیفیت تصویر چاپ شده بالاتر خواهد بود.

یکی از معیارها و مشخصات بسیار خوبی که در خرید دستگاه چاپ بنر باید به آن توجه داشته باشید آن است که بهتر است نازل های درون هد دستگاه زیاد باشد و همچنین تعداد آن نیز بیشتر باشد و این مورد می تواند به عنوان یک معیار سنجش عالی محسوب گردد.

نکته ای که در اینجا قابل ذکر است که بیشتر دستگاه های اکوسالونت در برنامه ها و کاربردهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شما نیز می توانید از دستگاه چاپ بنر اکوسالونت برای محیط های خارجی هم استفاده نمائید، بدون آن که دچار مشکلی شوید و همین عامل خود نیز موجب گشته است تا میزان استفاده از این دستگاه چاپ بهبود داده شود.

اما در کل بهترین مزیت این دستگاه چاپ آن است که می توانید به وسیله ی آن تصاویر زیبا و باکیفیتی را به چاپ برسانید که مزیت های بسیار مهم آن محسوب می گردد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار