برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

قبل از آن که مدل های مختلفی از این تابلوهای ترکیبی وارد بازار شود بسیاری کارهای خود را روی پلاستیک درج می کردند یا با استفاده از فویل زنی این کار را انجام می دادند. اما با ورد تابلوهای جدید به نام فلکسی فیس تحول زیادی در بنرها و تابلوهای شهری به وجود آمد.

در آن سال ها کارهای چاپی در ایران انجام نمی شد ابتدا پس از سفارش کار به این چاپ ها به دبی ارسال می شد آنگاه پس از گذشت سه هفته کار چا به ایران ارسال می شد. در این روزها شرکت هایی که خدمات چاپ را ارائه می دادند بسیار در کار خود رونق داشتند.

ماتریس در آن زمان ها یکی از مهم ترین شرکت های خدمات دهی چاپ در ایران بود که کار نصب دستگاه چاپ بنر را انجام می داد و همچنین عملیات چاپ را نیز انجام می داد. دیگر شرکت هایی که در ایران عرضه کننده ی ماشین آلات چاپ بودند Gss و مرحوم شجاعیان بود.

در کل انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر، عملیات چاپ را نیز انجام می دادند که بسیار حائز اهمیت بودند و همچنین قیمت آن ها به خاطر هزینه ی خدمات دهی بسیار بالا بود.

بسیاری از تابلوها و بنرهایی که شما در سطح شهر مشاهده می کنید با استفاده از دستگاه چاپ بنر با هد زار 128 چاپ شده اند که این نوع دستگاه حرف اول را در صنعت ماشین آلات چاپی بنر می زند و تحول بسیاری را نیز ایجاد کرد. مشتریان بسیاری برای خدمات چاپ بنر وجود داشتند که از بزرگ ترین آن ها در ایران بانک ها و عرضه کننده های مواد غذایی و تولید کنندگان موتور سیکلت و شرکت های صنعتی بودند. با گسترش رشد دستگاه چاپ بنر و با ورود تکنولوژی های جدید با سرعت و قدرت بیشتر وسعت آن نیز در ایران بیشتر شد. به گونه ای که دستگاه چاپ بنر 16 هد زار که در سال 80 کار چاپ را به محدوده ی 8 متر انجام می داد اما امروزه این کار را با سرعت 300 متر مربع انجام می دهد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار