برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

تمام نکاتی که در مطلب قبلی ذکر شد از موارد بسیار مهم و تأثیرگذار در چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر می باشد. در این مطلب قصد داریم نکات باقی مانده و مهم را در این باره ذکر کنیم.

4- خوانایی:

مورد بسیار مهمی که در چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر وجود دارد خوانایی مطالب آن می باشد. مطلب و تیتر درج شده در آن باید از منظر مخاطب چشم نواز باشد و خوانایی آن بالا باشد. قدرت خوانایی آن باید در حدی بالا باشد که مخاطب بتواند روی تبلیغ  و موضوع درج شده تمرکز داشته باشد و به راحتی بتواند پیام شما را منعکس کند و هدف شما را درک کند.

برای چاپ بنر خود حتما باید 4 نکته بسیار مهم را در طرح چاپی خود رعایت نمائید:

عنوان در بنر باید کوتاه باشد، کلمات bold باشد
از تصاویر و عکس های واضح استفاده کنید
کپی برداری ممنوع می باشد
القاء پیام یا هدف خود با استفاده از لوگو و یا شعار تبلیغاتی

5- خوانایی فونت ها:

قبل از اقدام به چاپ بنر خود توسط دستگاه چاپ بنر باید به نکات بسیار ریزی توجه نمائید و توجه به فونت از نکات مهم و جزئی ترین چیزایی می باشد که در چاپ بنر مهم می باشد. نوع فونت انتخابی شما و اندازه ی آن در طراحی بنر بسیار مهم می باشد. بهتر است از فونت های پیچیده و ناخوانا در بنر خود استفاده نکنید و از فونت مثل آریال که ساده هستند استفاده کنید. استفاده از فونت های times New Roman و ایتالیک برای خوانایی مناسب نمی باشند و در فواصل دور به سختی قابل خواندن می باشند، به همین دلیل بهتر است از این قبیل فونت در بنر خود استفاده کنید.

ممکن است بنر چاپ شده ی شما با استفاده از دستگاه چاپ بنر دارای سایزهای مختلفی باشند به همین دلیل باید اندازه فونت شما باید سایز بنر منتخب شما تناسب داشته باشد. عنوان شما در بنر، باید دارای فوت متفاوتی از فونت سایر نوشته ها باشد. فضای موجود در بین خطوط باید متناسب و کافی باشد تا مخاطب به راحتی بتواند متن و عنوان موجود در بنر شما را بخواند.

6- استفاده از رنگ مناسب:

مورد بسیار مهم دیگر چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر استفده از رنگ مناسب می باشد تا روی دید مخاطب تأثیر بگذارد. رنگ ابزار مهمی از منظر روانشناسی می باشد که در صورت کاربرد درست آن، باعث جذب مخاطب و افزایش فروش و ایجاد آرامش خواهد شد و حتی باعث خواهد شد مردم اطمینان خاطر بهتری نسبت به تبلیغ داشته باشند.

رنگ ها به این دلیل از منظر روانشناسی مهم می باشند زیرا باعث تایرگذاری در حس مخاطب می شود. رنگ ها تاثیر خارق العاده ای در تبلیغات و جذب مخاطب دارند.

پس از آن که متوجه شدید از چه رنگ هایی برای این کار استفاده کنید باید کنتراست بین رنگ ها را در پس زمینه ی بنر چاپی خود رعایت نمائید و به رنگ نوشته ها توجه داشته باشید تا خوانایی آن ها بالاتر رود.

7-استفاده از نور مناسب در بنر چاپی:

پس از چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر باید به نوری که در اطراف آن به کار می برید توجه داشته باشید تا پیام تبلیغاتی شما مهم تر و برجسته تر نمایش داده شود.

با استفاده از پروژکتورهای مخصوص شما می توانید بنر خود را جذاب تر کنید و مخاطب را بیشتر جذب کنید.

 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار