برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

هد دستگاه بنر یکی از حیاتی ترین قطعات دستگاه های چاپ می باشد که بیشترین مراحل عملیات چاپ نیز به آن بستگی دارد. بنابراین در صورتی که هد دستگاه چاپ بنر دست دوم مشکلی داشته باشد آنگاه هم کیفیت و هم سرعت دستگاه چاپ نیز پایین خواهد آمد و در نتیجه امکان دارد عمر دستگاه چاپ بنر نیز کمتر شود.

حتی در صورتی که دستگاه چاپ بنر به مدتی به خواب رود و کار نکند این امکان وجود دارد که خراب شود، بنابراین هد دستگاه چاپ بنر به هیچ عنوان نباید خشک شود.

در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم را دارید، حتما باید دستگاهی را انتخاب نمائید که خواب آن کم باشد و در صورتی که خواب آن کمتر باشد، هد آن نیز سالم تر خواهد بود. مورد دیگری که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم مهم می باشد تمیز دستگاه چاپ می باشد، در واقع هم باید بدنه ی دستگاه و هم قطعات دیگر آن نیز تمیز باشد.

بنابراین اپراتور یا شخصی که با دستگاه بنر دست دوم کار می کند بایستی پس از هر چاپ و در پایان آن روز نیز دستگاه را تمیز کند تا هیچگونه خاکی بر روی دستگاه نشیند. با انجام این کار نیز عمر دستگاه چاپ بنر شما بیشتر می شود.

پس در صورتی که قصد خرید دستگاه بنر مورد نظرتان را دارید حتما باید گزینه ی انتخابی خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید به خوبی سود کنید. در صورتی که اپراتور دلسوز باشد و همچنین باتجربه نیز عمر دستگاه بالاتر خواهد رفت.

سرویس دستگاه چاپ بنر، به طور معمول دستگاه چاپ بنر تا 1 سال نیز نیازی به سرویس نخواهد داشت و حتی در صورتی که اپراتور تجربه ی کافی را در این زمینه داشته باشد آنگاه می تواند حتی بیشتر از یکسال از آن استفاده کرد و هر 2 یا 3 سال یک بار کار سرویس آن را انجام دهد، اما در اغلب اوقات نیز سرویس دستگاه چاپ بنر باید هر 3 ماه یک بار انجام شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار