برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همینطور امکان دارد با دستگاه چاپی کار کند که کیفیت چاپ آن نیز کمتر باشد و موجب می گردد که مشتری از چاپی که انجام داده است ناراضی باشد و همچنین متریال های بسیاری در این زمینه صرف شود.

اپراتور دستگاه چاپ بنر باید به نرم افزار دستگاه چاپ تسلط کافی داشته باشد و بتواند با آن به خوبی کار کند و همچنین در صورتی که به نرم افزاری که طراح با آن کار می کند تسلط کافی داشته باشد آنگاه می تواند تغییراتی را هم در آن ایجاد نماید.

نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزارهایی می باشد که بسیاری از طراحان برای انجام امور طراحی خود از آن استفاده می کنند، به همین دلیل این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کاربردی برای انجام طراحی روی بنر می باشد.

در صورتی که اپراتوری که قرار است با دستگاه چاپ بنر کار کند، تسلط لازم و کافی را بر روی این نرم افزار داشته باشد آنگاه در صورتی که مشکلات جزئی برخورد کند دیگری نیازی نخواهد داشت به طراح رجوع کند و خود نیز می تواند مشکلات را حل کرده و کار را ادامه دهد.

قیمت دستگاه چاپ بنر

نکته ی دیگری که باید در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر در نظر داشته باشید، قیمت آن می باشد. موضوعی که در اینجا بسیار واضح و روشن می باشد، رابطه ی مستقیم بین ملزومات و قیمت دستگاه بنر می باشد. در نتیجه می توان گفت در صورتی که قطعات دستگاه چاپ بنر کارایی بهتری داشته باشد آنگاه قیمت دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت.

اما بهتر است در همان ابتدا نیز در نظر داشته باشید که آنچه که خریداری می کنید بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد تا پس از استفاده از آن در مدت کوتاهی نیز مجبور نباشید تا تعمیرات بزرگی روی دستگاه انجام دهید و همچنین ناچار به تعویض دستگاه چاپ نیز نداشته باشید که در این مورد دستگاه چاپ بنر شما به دستگاه بنر دست دوم محسوب خواهد شد و با قیمت پایین آن را به فروش می رسانید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار