برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

طراحی بنر باید به گونه ای باشد تا بر خلاف دیگر متریال های چاپی، مخاطب بتواند محتوای آن را از مسیر دور مشاهده کند و به خوبی بخواند. قبل از چاپ بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر، باید تمام عناصر موجود در آن رعایت در نظر گرفته شود.

نکات لازم برای داشتن یک طرح موثر در بنرهای چاپی

همان طور که می دانید به دلیل آن که چاپ بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر هزینه ی خاصی را در بردارد، باید به یک سری نکاتی در مورد آن توجه کرد از جمله محل قرار گیری آن.

طراحی بنر در محل قرارگیری بنر تاثیر بسیاری دارد. به بیانی دیگر قبل از آن که بخواهید در مورد طرح مورد نظرخود تصمیم گیری نمائید، باید به محل قرارگیری بنر توجه خاصی داشته باشید. به عنوان رنگی که در بنر خود به کار می برید در محل قرارگیری تاثیرگذار می باشد.قبل از چاپ بنر طرح ریزی شده توسط دستگاه چاپ بنر، باید در مورد رنگ آن تصمیم گیری نمائید تا با محل قرارگیری آن در تضاد نباشد.

متن بزرگ:

یکی از اهداف چاپ بنر این می باشد که بتواند توجه مخاطب را از فاصله ی دور جذب نماید. به همین دلیل باید به این نکته توجه داشته باشید که محتوا و یا تیتری که در بنر خود می نویسید باید در اندازه و سایز بزرگی باشد تا مخاطب بتواند آن را مشاهده کند و خوانا باشد.

سایز متن در بنر نتیجه ی بسیار موثری دارد که باعث می شود مخاطب به خواندن آن بنر مشتاق شود. پس قبل از اقدام در چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر دقت نمائید تا متن خوب و پرمفهمومی در اندازه ی مناسب در طرح بنر خود بنویسید.

انتخاب فونت مناسب در بنر و بولد کردن آن:

یکی از موارد دیگر که در مورد متن بنر باید دقت داشته باشید تنها اندازه ی آن نمی باشد و باید فونت مناسبی را برای آن انتخاب کنید تا جلوه ی بصری زیباتری را داشته باشد. کاربرد فونت بولد سن سریف در متن های بنر بسیار زیاد می باشد و همچنین نسبت به فونت سریف خوانایی بهتری دارد. به عنوان مثال Times new roman که فونتی می باشد در روزنامه ها به کار برده می شود خوانایی خوبی دارد.

به کارگیری متن ساده:

قبل از اقدام به طراحی و چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر باید در مورد متنی که روی بنر می نویسید تصمیم گیری کنید تا بتوانید با چند کلمه ی کوتاه منظور خود را به خوبی به مخاطب برسانید. استفاده از کلمات ساده در محتوا بسیار در بنر مهم می باشد. زیرا باید در کمترین زمان اهداف تولید کننده به مخاطب برسد و بتواند منظور خود را در قالب یک جمله ی ساده به مخاطب بیان کند. نباید از پاراگراف طولانی در بنر استفاده کنید و از نوشتن متن و کلمات اضافی خودداری کنید. باید متن شما در ساده ترین روش هدف را به مخاطب القا کند.

ثبت برند در ذهن:

داشتن رنگ مناسب و طرح و متن مناسب همگی عناصری می باشند که باعث می شوند آن بنر در ذهن مخاطب ماندگار شود و برند و نام تجاری شما در بین در دیگر برندها درخشان شود. به کارگیری صحیح از تمامی این عناصر در چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر بسیار مهم می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار