برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر لارج فرمت و فلت بد دستگاه های صنعتی هستند که روز به روز رو به پیشرفت می باشند و هرروزه انواع مختلفی از آن ها وارد بازار می شود. همچنین جوهرها و مدیاهای جدیدی وارد بازار می شوند که می توان از آن ها برای دستگاه های چاپ استفاده کرد. افراد خلاق در زمینه ی تبلیغات می توانند از این قابلیت ها در دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه های چاپ استفاده کنند.

مشتریانی که برای کارهای تبلیغاتی خود مراجعه می کنند انتظار دارند که بنرهای چاپ شده ی آنان توسط دستگاه چاپ بنر روی انواع متریال ها قابل نصب باشد. به عنوان مثال می توان رو بدنه ی اتوبوس ها، لایت باکس ها، ساختمان ها، بدنه ی ماشین و روی شیشه ها این بنرها را نصب کرده و یا چسباند تا بتوانید محصولات خود را معرفی کنید.

یکی از نکات کلیدی مهم مدیریت رنگ ها می باشد که باید در زمینه ی تبلیغات و طراحی بنر به آن توجه داشته باشید. بنری که با دستگاه چاپ بنر چاپ می شود باید دارای کیفیت رنگ و ترکیب رنگ مناسبی باشد. فاکتورهای بسیار مهمی برای مدیریت رنگ ها وجود دارد که بهتر است آن ها را رعایت نمائید.

در چاپ نهایی عوامل بسیار زیادی مهم و تأثیرگذار می باشند:

نرم افزار ریپ یکی از عوامل بسیار مهم در مدیریت رنگ ها در دستگاه چاپ بنر لارج فرمت و فلت بد می باشد. نوع مدیای استفاده شده بسیار حائز اهمیت می باشد. رطوبت هوا، فشار و دما از فاکتورهای اساسی هستند که در ظاهر بنر چاپ شده و کیفیت رنگ آن تاثیر گذار می باشند.

چاپ بنر روی بیلبورد - دستگاه چاپ بنر

برای آن که چاپ شما توسط دستگاه چاپ بنر دارای کیفیت مطلوبی باشد باید موارد زیر رعایت شود:

1- نرم افزار RIP: عکس ها و تصاویر به زبان ماشین و قابل درک برای دستگاه چاپ بنر تبدیل می شود. این عملیات کامپایلر کردن روی کیفیت نهایی چاپ تاثیر بسیار مهمی دارد و همچنین می توانید میزان شفافیت و میزان جوهر مصرفی دستگاه را با استفاده از نرم افزار RIP تخمین بزنید.

2- جوهر: جوهرهای مختلفی در بازار وجود دارند که می توانید برحسب نوع چاپ خود یکی از آن ها را برای کار خود استفاده کنید. جوهر اکوسالونت، یووی، dye و جوهرهای سالونت از جوهرهای پرکاربرد برای دستگاه های چاپ می باشند. نوع چاپ در نتیجه ی نهایی چاپ شما تأثیر بسیار مهمی دارد.

3- مدیا: یکی دیگر از فاکتورهای مهم در دستگاه های چاپ مدیا می باشد. روز به روز مدیاهای جدید تری وارد بازار می شوند که دارای خصوصیت های متفاوتی نسبت به یک دیگر می باشند.

به همین دلیل است که چاپ روی شیشه یا بیلبوردها یا دیگر متریال ها با هم متفاوت می باشند. به عنوان مثال برای چاپ روی پارچه از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. زمانی که مدیا حجم بیشتری از رنگ را به خود جذب کند نتیجه متفاوتی نسبت به جذب کمتر جوهر خواهد داشت. ساختار مدیا و سطح آن بسیار نکته ی مهمی می باشد.

چاپ بنر روی ماشین - دستگاه چاپ بنر

با تمام موارد ذکر شده خواهیم دریافت که حتی نوع دستگاه چاپ بنر مورد استفاده در ظاهر رنگ و ثبات آن بسیار اثر گذار می باشد. حتی تعمیر و سرویس دستگاه چاپ بنر و تعویض هد آن و تمیز کردن آن روی رنگ چاپ تاثیر مهمی دارد.

نقش اپراتور دستگاه چاپ بنر و چگونگی نحوه ی کار با آن روی نتیجه کار خیلی مهم می باشد.

چاپ بنر روی شیشه - دستگاه چاپ بنر

برای آن که چاپ شما دارای کیفیت خوبی باشد باید تمام موارد بالا را نیز رعایت کنید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار