برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

کارشناسان مرتبط با ترافیک و ایمنی رانندگان، هیچ دلیل منطقی و معتبری را برای این موضوع پیدا نکردند که بنرها باعث تصادفات شود و یا ترافیکی ایجاد کند.  با توجه به بررسی های متعدد و تحقیقات فراوان در این امر شرکت های بیمه و وزارت حمل و نقل هیچ مدرکی مبنی بر آن که بنرهای چاپ شده توسط دستگاه چاپ بنر باعث حواس پرتی رانندگان می شود را پیدا نکردند و نتوانستند این موضوع را اثبات کنند. از سوی دیگر تبلیغات محیطی در فضای باز رونق بسیاری پیدا کرده بود که همین امر باعث شد مردم خواستار لغو ممنوعیت بیلبوردهای تبلیغاتی شوند.وجود بنرهای تبلیغاتی چاپ شده توسط دستگاه چاپ بنر رونق خاصی به کسب و کار مردم و بازاریایی آنان بخشیده بود و تحول بزرگی را در این امر ایجاد کرد. در سال 1995 قانونی به تصویب رسید که نصب بنرهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ آزاد شود اما قانون های جدیدی برای آن وضع شد.

قوانین جدید بر این مبنا بود که اداره حمل و نقل شهری و شهرداری باید مجوز نصب بیلبوردهای تبلیغاتی را بدهد و همچنین موسسات یا شرکت هایی که قصد نصب تبلیغات چاپی خود در سطح شهر را دارند باید مبلغی را به این ادارات بپردازند.

تبلیغات با ابعاد بزرگ که با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ می شوند شامل موارد زیر می باشند:

1- بیلبوردها
2- بنرهای تبلیغاتی
3- تبلیغات دیجیتالی

بیلبوردها:

بیلبوردها یک عنصر تبلیغاتی می باشند که در ابعاد بسیار بزرگ در فضای باز نصب می شوند. بیلبوردها معمولا در مناطق پر رفت آمد شهر نصب می شوند و با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ می شوند.

بیلبوردها که شامل بنرها در ابعاد بزرگ می باشند به این دلیل در سطح شهر نصب می گردند تا توجه رانندگان و عابران را به خود جذب کند و این موضوع ثابت شده است که اگر بنر تبلیغاتی با ابعاد بزرگ در مناطق پررفت و آمد یا شلوغ نصب گردد و شامل شعار و تبلیغ یک محصول باشد مخاطبین بیشتر به آن جذب می شوند و این تأثیرگذاری بسیار روی مخاطب دارد.

بنرهای تبلیغاتی:

از بنرهای تبلیغاتی، بیشتر در خیابان ها، ساختمان ها و کوچه ها استفاده می شود. این بنرها همچنین با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند و دارای ابعاد بزرگی می باشند. بیشترین کاربردی که این بنرها در کشور ما دارد، بنرهای مناسبتی و تبلیغاتی می باشند که در انتخابات از آن ها بسیار استفاده می شود. ابعاد بنرها از بیلبوردها کوچک تر می باشند که برای نصب در سطح شهر مناسب می باشند اما برای نصب در اتوبان ها و جاده ها مناسب نیستند.

تبلیغات دیجیتال:

تبلیغات دیجیتال با استفاده از برنامه های کامپیوتری و نرم افزاری ایجاد می شوند که به صورت تابلوی تبلیغاتی می باشد. متن ها در تبلیفات دیجیتال در حال اجرا می باشند وچند صفحه در بازه ی زمانی مشخص برای تبلیغ یک شرکت و یا چندین شرکت در طول روز نمایش داده می شود.

در صورتی که می خواهید در زمینه ی تبلیغات محیطی و کار با دستگاه چاپ بنر و هر دستگاه دیگر آشنایی داشته باشید و در این زمینه فعالیت کنید، می توانید با مشاورین ما در این زمینه تماس بگیرید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم